1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z L przyciskiem, który to ? Misja Three's a Crowd

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez darkheart, Lipiec 8, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. darkheart

darkheart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomóżcie bo dostane zawału! Ledwo co odpaliłem GTA 4 i już mam problem :( Chodzi mi o misje Three's a Crowd. Trzeba podjechać po dziewczynę Romana i jej przyjaciółkę pod stację metra. Jak podjadę we wskazane miejsce wyskakuje taki napis "Press L to sound your horn to attract the girl's attention" Gdzie jest przycisk L ? Co nacisnąć ? Nawalam we wszystko i nic się nie dzieje. Dopiero co kupiłem xboxa360 i nie mam pojęcia co nacisnąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Odp: Problem z L przyciskiem, który to ? Misja Three's a Crowd

L zdajsie ze chodzi o LS

czyli naciskasz lewa galke (nie przesuwasz tylko naciszkasz)

4. darkheart

darkheart Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Problem z L przyciskiem, który to ? Misja Three's a Crowd

Dzięki! Udało się! Nie wiedziałem że można te gałki naciskać. Mocno nacisnąć aż zatrąbi i działa... gram dalej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum