Problem z ładowaniem pada bezprzewodowego!

Pablo93

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z padem .Jest rozładowany jak podłącze go kablem do xboxa to jest jedna(kreska)ring na padzie pogram z 2h to trochę powinien się naładować ?(czy ładuję się tylko wtedy gdy pad leży i się go nie dotyka) Gdy podłącze pada do xboxa to przez chwile świeci się czerwona lampka na ładowarce do pada ale to trwa tylko chwilę i zmienia się na zielono . Mam takie pytanie jak mam sprawdzić czy to akumulatorek jest tak rozładowany. że trzeba go ładować nie wiadomo ile żeby była druga (kreska)ring na padzie czy to jest problem z ładowarką.
 

Pablo93

Użytkownik
Użytkownik
up!
 

klik34

Użytkownik
Użytkownik
Drugi ring nigdy ci się nie podświetli na tym samym padzie ponieważ to są kontrolki które określają jakim graczem jest dany pad. Np. świeci się lewy górny ring to masz obok cyferkę 1 = Pierwszy gracz itd. Sprawdzić czy naładowany możesz wciskając logo xpudła na padzie i tam powinien być wskaźnik. Przeładować to nie przeładujesz więc nie martw się o to że za długo czy za krótko ładowałeś
 

Rainbowek

Użytkownik
Użytkownik
Jak to sprawdzić? Kliknij przycisk menu i na interfejsie masz ikonkę baterii ze stanem naładowania.
 

Pablo93

Użytkownik
Użytkownik
To jak włączę pada to zawsze będzie 1 ring a jak będę miał 2 pada to na tym drugim padzie będą 2 ringi ale tylko w interfejsie można sprawdzić stan naładowania ?
 

lukas1729

Użytkownik
Użytkownik
tak, ale na drugim padzie nie będą 2 ringi tylko sam drugi będzie się świecił .
 

Pablo93

Użytkownik
Użytkownik
thx temat do zamknięcia .
 

Do góry Bottom