1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ładowarką do pada od x360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adidas997, Grudzień 15, 2013.

1. adidas997

adidas997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Jestem świeżym członkiem owego forum i zgłaszam się do was z prośbą, problemem który mnie spotkał. Mianowicie mam ładowarkę do pada bezprzewodowego x360 oryginalna kupioną wraz z akumulatorkiem. Otóz działała bez zarzutu do czasu.
    W czym tkwi problem? Ładowarka nie daje znaków życia. Dioda tuż przy padzie nie świeci ani na czerwono ani na zielono oraz co najgorsze moj pad nie moze byc przez nia ładowany .
    Czy juz ktos mial ten problem? Prosze o odpowiedzi jak postepowac bo mialem zamiar sam sie zabrac za rozcinanie pancerza kabla po calej dlugosci i sprawdzenie problemu ale uwazam, ze gdy oddam go do jakiegos majstra to lepiej zrobie.
    dodam, ze nie dziala rowniez u kolegi na xboxie. Pozdrawiam;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Proponuje sprawdzić kabelek. Jeżeli nadal będą problemy to podłącz pod ładowarkę zewnętrzną są takie 5V 2A . do tabletów i komórek .Jeżeli to nie pomoże wymień akumulator lub podmień na chwilę.

Wczytywanie...

Poleć forum