1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laptopem (strasznie się grzeje)

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez Konradiv, Luty 22, 2012.

1. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam,
    ok. dwa i pół roku temu zakupiłem laptopa, HP Compaq 615 ( AMD Turion X2 Dual Core 2.3GHz, ATI Radeon HD 3200, 2GB RAM). Od mniej więcej 1,5 roku strasznie głośno chodzi i straasznie, ale to strasznie się nagrzewa. Po jakimś czasie zaczął nawet się sam wyłączać. I zrozumiałbym, gdyby było to po 3-4 godzinach pracy, ale po 20minutach? I laptop leży na biurku, na drewnianej, prostej powierzchni. Myślałem, że to wyłączanie może być spowodowane softwarem, więc zrobiłem formata. Ale nic nie dało. Nadal się wyłącza.
    Moje pytanie, to czy to normalne przy tej karcie graficznej? Oraz, czy to, że się wyłącza może być spowodowane tym, że się tak nagrzewa? Jeśli tak, to jak można zredukować nagrzewanie się i głośność pracy?

Pozdrawiam,
    Konradiv

2. Lotnik421 Xbox One

3. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć,

Standardowy numer w tej serii po 2 latach działania. Musisz rozebrać lapka i przeczyścić układ chłodzenia. Przydałaby się również nowa pasta. Radzę zrobić jak najszybciej.

4. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    U siostry w ASUS'ie podczas włączania nawet się resetował czasami udało się zobaczyć puplit i za chwile rest. Czyszczenie pomogło możesz również wymienić pastę tak jak napisał kolega wyżej. Jeżeli umiesz

Wczytywanie...

Poleć forum