1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laptopową nagrywarką.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez szyna55, Październik 12, 2010.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej,

Mam mały problemik, kupiłem ostatnio laptopa z nagrywarką o nazwie TSSTcorp CDDVDW TS-L633C (nie mam pojęcia co to za wynalazek). Nagrałem pierwszą grę, wszystko ładnie śmiga. Pora na następną i tu zaczynają się schody. Wszystko ładnie się wypaliło, gram 5 minut i wyskakuje błąd ze ścierką myślę sobie pewnie xbox nie wyrabia. Uruchamiam gierkę na nowo i to samo w tym samym momencie. Dałem sobie z nią spokój i myślę pewnie coś z płytą. Dzisiaj przyszedł czas na Medal of Honor i tu ten sam problem podczas loadingu gry wyskakuje komunikat ze ścierką. Nawet nie idzie jej zainstalować na dysk.
    Dodam że płyty po nagraniu jakoś dziwnie wyglądają (ciemniejsze lub jaśniejsze linie), macie tu zdjęcie:
    Płyty to verbatim +r 8x.
    Mam za sobą nagrane starą nagrywarką ponad setkę gierek i nigdy z takim czymś się nie spotkałem. Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Może inne płyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    nagrywarki laptopowe nie najadaj się do nagrywania dvd-dl. Zmarnowałeś tylko pieniądze.

4. szyna55

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co myślicie o zewnętrznej nagrywarce na usb? Nadaje się?

5. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    tez jestem zainteresowany odpowiedzia:)

6. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  7. szyna55

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ...jest to pewne rozwiązanie ,nawet dobre ,tylko mam dość negatywna opinie o tych adapterach. Zasilacze które znajdują się w zestawach, są kiepskie, i mogą powodować kłopoty.

9. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    te zasilacze mają tylko jeden problem dają za mało mocy i przy słabej jakości płycie nie idzie nagrać, nagrywarka nie może odpowiednio rozkręcić płyty aby błędy były jak najmniejsze ale z verbatimami działa jak najbardziej, a nagrywarki laptopowe to rzeczywiście porażka do nagrywania płyt DL.

10. szyna55

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupiłem ten adapter, zobaczę co z tym będzie, w razie problemów mam na to gwarancje. Dzięki za wszystkie wypowiedzi w temacie.

11. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
  12. adams99

adams99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  13. stonalodz

stonalodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łódź
    Dziwne bo ja w soim 5 letnim dellu tez mam jakiego tsstcorp i dL nagrywa bez problemu, verbatimy x4 nagrywa. Ale za to problem ma z nagraniem zwyklej CD-R :p

14. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Bardzo dziwne bo ja w moim asusie 3 letnim mam tez jakiegos LG cos tam... i smiga plytki az milo zero strat, wiec nie wiem na czym podpierasz swoja wiedze...

15. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    tak samo musze sie niezgodzic, na acerze wypalam wiekszosc gier i niewazne czy verbatimy czy maxell czy platinium wszystko dziala jak trzeba. ja bym zaktualizowal bios jesli mozna, albo byc moze poprostu nie lubi dl. acera mam z 4 lata i smiga, a hp 2lata i od poczatku nie chcial nagrywac dl.

16. pppbek

pppbek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam podobny problem, chodzi oto ze na poczatku wszyztko ladnie sie nagrywalo pozniej jedna plyta sie nie nagrala a pare nagralo teraz juz wogole nie moge nic nagrac i teraz tak mój laptop to asus ah8 windows 7 i ingburn plyty zawsze verbatim 2,4x podczas nagrywania czsami na koncy czasami na poczatku wyskakuje mi komunikat [​IMG] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/728f8c075579daf5.html

Wczytywanie...

Poleć forum