1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laserem (?), niektóre gry się zacinają

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miros501, Listopad 3, 2012.

1. miros501

miros501 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam, problem był poruszany już w tym
    HTML:
    http://xboxforum.pl/sprzet-11/zacinajaca-sie-konsola-146007/
    temacie, ale nikt nie udzielił poprawnej odpowiedzi :D Otóż jest taki problem. Jak pisałem, niektóre gry zacinają się i to w dokłądnie tych samych momentach (np. Fifa 13 przy starcie meczu, Skate 3 przy robieniu drużyny itp.). Zgodnie z jakimiś tam radami czyściłem pamięć podręczną, odłączałem dysk, zakładałem nowe profile. Bez skutku. Wkurzony poszedłem do kolesia z serwisu, który za 90 zł wymienił laser. Szczęśliwy wróciłem do domu, odpalam konsolę i... I ten sam problem. Rozkładam ręce , bo pojęcia nie mam w czym problem. Konsole [Xbox 360 Arcade Dysk 120GB (Jasper)] kupiłem na allegro, posiada (podobno?) przeróbkę LT 3.0 +, DashBoard: 2.0.15574.0. Wkładałem do niej jeden oryginał, działał bez problemu, tak to same gry nagrywane na Verbatimach. Kolega ma taki sam model konsoli, nawet ten sam czas produkcji, Dashboard a u niego gry śmigają bez najmniejszego problemu. Niech ktoś mi pomoże, bo wywaliłem już w konsole sporo kasy i jakoś mnie to nie cieszy ! :D

Wczytywanie...

Poleć forum