1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Laserem w XKLOCKU !

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SorrowLast, Listopad 17, 2009.

1. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie, Mam problem najprawdopodobniej z Laserem, moglibyście mi coś doradzić?

Ciężko mi grać ponieważ czasem w pierwszych minutach a czasem po 3h grania nie potrafi mi odczytać płyty. Nie mówiąc o tym żeby odpalić grę z dysku musi ją pierw znaleźć.

Czy są jakieś płytki czyszczące laser, ale dla Xbox'a?
    Czy czeka mnie wymiana napędu?
    Czy są inne opcje?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może powiedz coś o napędzie (jaki,czy uruchamiasz gry z dysku czy normalnie ,od kiedy masz napęd itp) i czy w każdej grze tak masz czy są jakieś wyjątki

4. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Samsung (rok Czasu) ale :p dla mojej konsoli rok czasu to dużo przegranych godzin i nocek, Gry uruchamiam z dysku - ale czasem nie mogę bo nie odczytuje mi płyt potem to już lajt bo z dysku leci jak chwyci płytę. Ostatnio zaczynam mieć to w większości gier. Więc do nie są indywidualne przypadki.

Nie da się tego przedstawić, ale jak słyszę że próbuje ja przeczytać a potem Słysze taki odgłos CRANK !! i jakby wiewiórka w ryj dostała. To tragedia, a czasem jest tak cichutko, że od razu wszystko czyta.

Może moja srebrnowłosa ma okres? :p

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Płyty czyszczace to moga dobic ci laser do konca kup se izopropyl i go wyczyść ew spróbuj strymowac troszke a jak niepomoze to optyka do wymiany.

Wczytywanie...

Poleć forum