1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Laserem w XKLOCKU !

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SorrowLast, Listopad 17, 2009.

1. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie, Mam problem najprawdopodobniej z Laserem, moglibyście mi coś doradzić?

Ciężko mi grać ponieważ czasem w pierwszych minutach a czasem po 3h grania nie potrafi mi odczytać płyty. Nie mówiąc o tym żeby odpalić grę z dysku musi ją pierw znaleźć.

Czy są jakieś płytki czyszczące laser, ale dla Xbox'a?
    Czy czeka mnie wymiana napędu?
    Czy są inne opcje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może powiedz coś o napędzie (jaki,czy uruchamiasz gry z dysku czy normalnie ,od kiedy masz napęd itp) i czy w każdej grze tak masz czy są jakieś wyjątki

4. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Samsung (rok Czasu) ale :p dla mojej konsoli rok czasu to dużo przegranych godzin i nocek, Gry uruchamiam z dysku - ale czasem nie mogę bo nie odczytuje mi płyt potem to już lajt bo z dysku leci jak chwyci płytę. Ostatnio zaczynam mieć to w większości gier. Więc do nie są indywidualne przypadki.

Nie da się tego przedstawić, ale jak słyszę że próbuje ja przeczytać a potem Słysze taki odgłos CRANK !! i jakby wiewiórka w ryj dostała. To tragedia, a czasem jest tak cichutko, że od razu wszystko czyta.

Może moja srebrnowłosa ma okres? :p

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Płyty czyszczace to moga dobic ci laser do konca kup se izopropyl i go wyczyść ew spróbuj strymowac troszke a jak niepomoze to optyka do wymiany.

Wczytywanie...

Poleć forum