1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laserem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mosznainaczej, Lipiec 9, 2015.

1. mosznainaczej

mosznainaczej Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,dzisiaj przyszedł do mnie laser hop14xx do mojego liteona lt 3.0 . Zworka zdjęta ,laser zamontowany,aczkolwiek nie czyta mi gier. Napęd wczytuje grę,jest nawet uruchom grę,ale nie ma obrazka gry i po włączeniu odrazu wyczyśc siereczką.Ponadto napęd dziwnie chodzi podzas wczytywania gier. Gry to kopie zapasowe pod lt 3.0 ,próbowałem kazda gre,czy to xgd2,xgd3 verbatim czy esperanza zawsze to samo. Filmy dvd uruchamia normalnie. Laser zakupiony w msformat nówka sztuka. Niestety nie mam jak sprawdzić czy oryginalne gry działają. Czy da się coś z tym zrobić?

PS.dodam,że ten biały plastik łączacy laser z prowadnicą jest troche lużny ,bo musiałem dać inną srubkę,aczkolwiek jak patrzałem jak laser się przesuwa po tej prowadnicy to wyglada wporządku.

Wczytywanie...

Poleć forum