1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laserem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sobota, Luty 14, 2010.

1. Sobota

Sobota Guest

Witam tak jak w temacie zastanawiam się czy mój laser nie uległ uszkodzeniu. Kiedy np. wkładam oryginalną grę do napędu i chcę odpalić gierkę to wyskakuje komunikat, że płytka może być zabrudzona czy coś w tym stylu i mam wytrzeć szmatką. Płytki są w 100% oryginalne bo kupiłem w empiku i mają hologramy itd. Zaznaczam, że losowo się to zdarza. Czasami muszę kilka razy powtórzyć wkładanie płytki. W czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. snupson

snupson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    może to sprawa kalibracji lasera,bo właśnie wtedy zdarza się to losowo. Zresztą, nowe lasery do konsoli są niedrogą imprezą. Poczekamy na radę od jakiegoś weterana.

4. Sobota

Sobota Guest

a taka kalibracja wymaga wymontowania lasera?

5. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Nie polecam kalibracji lasera jak się nie wie jak to zrobić... Ja miałem taki sam problem więc sobie myślę czemu nie spróbować go skalibrować... Laser padł po operacji. Wymieniłem laser i gry normalnie chodzą. Spróbuj konsole postawić pionowo jak leży może trochę pomoże.

6. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    skoro nie czyta gier to co da postawienie jej poziomo?? daj do serwisu i oni już zrobią co trzeba. niestety bedziesz musial zapłacić (chyba ze masz gwarancje..)

7. `NUq

`NUq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Nie koniecznie to. Może po prostu wpadło Ci trochę kurzu do napędu. Możesz spróbować go wyczyścić, jeżeli masz taką płytkę. Cena takiej płytki do czyszczenia napędu to ok. 20 zł

8. Pontas

Pontas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Słuchaj mój kolega miał to samo skończyło się to niestety rozwaleniem płyty (MW 2 Multi).
    Jeżeli konsola na gwarancji lepiej ja zareklamować.

9. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ślij do MS jeśli masz jeszcze gwarancje.

10. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Dokladnie

Masz zabrudzony laser, sprobuj plyta czyszczaca go wyczyscic, jak nie bedzie normalnie dzialac slij do MS, oni wstawia ci nowy naped.

11. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Również polecam gwarancje. Chyba że Ci się skończyła gwarancja lub nie możesz wysłać konsoli z jakiegoś innego powodu to czeka Cię wymiana napędu.

12. Sobota

Sobota Guest

Tylko, że konsolka jest przerobiona, a podałem dla przykładu, że to samo się dzieje z oryginałami. :D

Wczytywanie...

Poleć forum