1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z laserem??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Swift, Sierpień 12, 2010.

1. Swift

Swift Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Pisze jeszcze raz po problem nie został rozwiązany. Mam pewien problem, a mianowicie od jakiegoś czasu nie działają mi nowsze gry, posiadam iextrema 1.5. Wkładam płytkę do napędu i gra rusza zaczyna się loading i wyskakuje "wyczyść plytkę". Sprawdzałem u kolegi który ma identycznego xbox, gra mu działa bez problemów. Czy może być tu problem z napędem, xbox ma 1.5 roku. Dzisiaj "przedmuchalem" napęd i gra zadziałała, ale po chwili znowu wyskoczył błąd. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Zapewne musisz wyczyścić napęd. Są specjalne płyty do czyszczenia :) To powinno załatwić sprawę.

4. Swift

Swift Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podobno te płytki nic nie pomagają.

Wczytywanie...

Poleć forum