1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z lewym analogiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Styczeń 31, 2011.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam problem z lewym analogiem w moim padzie do xboxa. Mianowicie chodzi o to, że w momencie gdy wychylam go do przodu to moja postać albo idzie do tyłu albo idzie powoli (tak jakbym go wychylił do połowy) albo w ogóle nie idzie. Dzieje sie tak np. w GTAIV, COD MW i BO, Fifa 11. Naprawde nie wiem co jest grane czasami tak mnie to wnerwia... Chciałem rozkręcić pada i przeczyścić go, zobaczyć co jest grane w środku albo po prostu wymienić gałkę tyle, że nie mam pojęcia jak to zrobić bo nie mam takiego śrubokrętu i nie wiem gdzie go kupić - nie podawać allegro bo nei chce mi sie czekać na przesyłkę. W jakim sklepie można kupić coś takiego w sklepie RTV/AGD czy jakimś innym i jak się o to pytać. Mam taki śrubokręt jak ten ale bez tej dziurki czytałem gdzieś ze można to wyłamać ale jakoś nie daje rady próbowałem śrubokrętem płaskim ale nie moge za cholere tego wyłamać.

PS: Może macie jakieś pomysły, może nie muszę go rozkręcać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    masz paragon? dzwon albo wysylaj maila do microsoftu.
    nie masz paragonu? sprobuj poprosic kogos na forum o skan czyjegos paragonu.
    prawdopodobnie przyjedzie kurier i Ci wymieni. z tego co wiem wiele osob tak robi.
    jesli chodzi o srubokrety-nie znam sie.

4. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mam na niego gwarancji ani paragonu

Wczytywanie...

Poleć forum