1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z LiNK, save'ami i inne...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozik932, Sierpień 9, 2014.

1. kozik932

kozik932 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ełk
    Cześć wszystkim :) Mam kilka problemów z moją konsolką i nie mogę znaleźć odpowiedzi od kilku dni... Zacznę od tego, że pewnego dnia FSD(w pamięci konsoli) nie chciało się uruchomić i startowało NXE. Okazało się, że muszę sformatować pamięć konsoli, więc okej - zrobiłem to. Odpaliłem XeXmenu i wrzuciłem FSD wraz z launch.ini na dysk konsoli. Wszystko gra jak trzeba, ale straciłem profile, więc zrobiłem nowy i wrzucałem stare save(były na HDD), wcześniej zmieniając im profileID Horizonem. Wszystko się ładnie przywróciło, tylko GTA V nie widzi wcale tych save'ów, pomimo że wszystkie inne gry widzą swoje i normalnie się wczytują. Kolejny problem to nieaktywna opcja "System Link" w GUIDE. Próbowałem wgrywać różne wersje FSD, ale nic nie pomogło(obecnie mam3.0b Rev775). Nie wiem już co z tym zrobić, bo próbowałem różnych rzeczy, które znalazłem w internecie... I wreszcie ostatnia rzecz, która mnie intryguje... Podczas zmiany FSD nie mogę usunąć folderu "Plugins"(ani przez FTP, ani XeXmenu, ani z poziomu FSD). Zawartość usuwa się, ale zostaje folder "WebRoot" i chyba "UserData", chociaż nie pamiętam... Mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać któryś z tych problemów - z góry dziękuję :)

Wczytywanie...

Poleć forum