1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Liteonem 0251c po flashu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SinEater99, Grudzień 30, 2011.

1. SinEater99

SinEater99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z liteonem 0251c

JF nie dokończył zapisu ( na bloku 3 proces sie zatrzymał ) Czekałem dobra chwile lecz nic to nie dało.
    Teraz naped w JF jest niewidoczny nie mozna go wyczyscic i nie wchodzi w Vendor

W dosflash 2.0 naped nie był równiez wykrywany

Podpiołem na chwile naped BENQ odpaliłem dosflash ( benq widoczny ). Nastepnie ponownie podpiołem liteona i pojawił sie w dosflash
    Oczywiscie jest nierozpoznany

Próby erase pod dosflash nie przynosza efektu. Program czysci naped lecz nic to nie daje
    Po odpaleniu dosflash naped sie pojawia ale program dosflash cały czas proponuje odblokowanie, a nie powinien

Próbowałem erase w dos18 i dos20 ( zarówno interaktywna metoda jak i manualna ) brak efektu

Flash na kontrolerze VIA , sprawdzałem tez na x360usb i nic
    Kontroler, kable , komputer sprawny - zrobiłem 2 inne konsole tez 0251c i wszystko ok

Jak wyczyscic ten naped abym mógł wgrac ponownie soft
    Ktoś ma jakies sugestie , może miał podobny problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zobacz czy ci się nie grzeje czip, a nawet czy nie parzy bo grzeje się zawsze. miałem kiedyś taki przypadek i napęd do kosza (ew. wymiana PCB).

Wczytywanie...

Poleć forum