1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Liteonem po przeróbce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hulkon, Listopad 28, 2011.

1. hulkon

hulkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkim.
    Mam problem z napędem liteon w xbox slim.Odpadł mi ten plastik który odpowiada za trzymanie takiej taśmy,która z jednej strony prowadzi do lasera a z drugiej jest a raczej była podłączona do pcb napędu.
    Mam pytanie czy jest jakaś możliwość naprawienia tego oprócz wymiany całego napędu?Poniżej zdjęcie z zaznaczonym na czerwono elementem,który mi zginał.

Uploaded with ImageShack.us

Proszę o odpowiedź i dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. opaeal2

opaeal2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wsadź taśmę i ją przyklej taśmą, żeby się trzymała.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Prosze modow o reakcje gosc sie podszywa podemnie

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  6. hulkon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie ma żadnej konkretnej propozycji naprawy tego?Mam jeszcze jedno pytanie.Konsolka działała dobrze i wszystko było ok przed oddaniem jej klientowi.Po miesiącu on zgłosił,że napęd nie czyta płyt.I po otwarciu napędu zobaczyłem,że urwany jest ten zaczep od taśmy lasera.Jak myślicie mogła to być wina jakiegoś upuszczenia konsoli czy tym podobnych?Mam teraz ciężki orzech do zgryzienia ponieważ klient chce zwrotu pieniędzy nie dość,że za samą usługę to jeszcze za nowy napęd dlatego muszę zlokalizować główną przyczynę pojawienia się tego problemu.Tak jak pisałem konsolka ode mnie wyszła sprawna.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

7. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Jesli wyszla sprawna to powiedz mu, ze sam ja uwalil i Cie to juz nie interesuje jedyne co mozesz zrobic to to ze mu naprawisz za dodatkowa oplata. Dawales mu jakas gwarancje na ta swoja usluge? bo jesli zadnej gwarancji mu nie dawales to po miesiacu zgloszenie przez niego usterki Cie juz nie interesuje...

A co do naprawy to nie wiem ale wydaje mi sie, ze on albo przy tym grzebal albo mu spadla.

8. hulkon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do gwarancji to żadnej nie dawałem.Konsola normalnie czytała wszystkie płyty.Oczywiście on uparcie twierdzi,że konsola nie upadła ani nic z nią nie robił ale jaki ja mam na to dowód?Co do tego żeby oddawać pieniądze za napęd to mowy nie ma bo ewidentnie wina nie leży po mojej stronie.I teraz nie wiem czy oddać chociaż za robociznę.Fakt faktem,że napęd nie działa a działał.On znowu twierdzi,że to ja coś uwaliłem robiąc napęd.I teraz jest moje zdanie przeciwko jego zdaniu.Nie wiem co robić w tej sytuacji bo do tej pory nikt na usługę nie narzekał(również posiadacze slimów).
    Bądź co bądź sytuacja bardzo niekomfortowa zarówna dla jednej jak i drugiej strony...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    no to nwprawa tego 50

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

10. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    To jak nie dawales zadnej gwarancji, jakiegos rachunku tez nic nie dawales? jesli robiles to jako osoba prywatna to co najwyzej on moze Ci naskoczyc, oddawal konsole na swoja odpowiedzialnosc i tyle czym sie przejmujesz.
    Po za tym jesli jestes pewny, ze wszystko dzialalo po tym jak mu oddales to nie masz sobie nic do zazucenia i masz czyste sumienie wiec nie przyjmuj tego ani nie oddawaj kasy bo z jakiej racji ?
    Po za tym przez miesiac mu dzialalo i nagle przestalo ? samo w sobie jest to dziwne, musial sam przy tym majstrowac innej opcji nie ma o ile jestes pewny, ze oddawales sprawne.

11. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    dokładnie tak jak Vegeto pisze . Jeżeli przez miesiąc chodziła sprawnie to niby jak mogłeś ją uwalić ?! . To jest jego problem , że ją upuścił i nie chce się przyznać do tego żeby nic na tym nie stracić ... gościu kombinuje jak może żeby coś jeszcze skubnąć z tego ... . Jeżeli nie dawałeś mu na to żadnej gwarancji no to niestety tamten Pan musi sobie jakoś poradzić z tym . Pozdrawiam

12. hulkon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oddawałem sprawny na 100% po zrobieniu napędu konsola została sprawdzona i czytała normalnie płyty(zarówno oryginalne jak i kopie).Żałuję tylko,że nie nagrałem krótkiego filmu z działającą konsolą wtedy miałbym niezbity dowód.Ale dało mi to do myślenia na przyszłość i teraz każdą nową konsolę po zrobieniu będę nagrywał jak działają płyty.Pozwoli to uniknąć jakichkolwiek nieporozumień w przyszłości.No trudno będę musiał pokazać ten temat z forum gościowi i zobaczymy.Jeszcze jedno pytanie ile mniej więcej wynosić będzie naprawa tego i kto z Was chciałby się tego podjąć? :) Ja do tej pory zajmowałem się tylko fla***waniem i nigdy nie naprawiałem spapranych napędów bo nie było takiej potrzeby.Oddam facetowi konsole to może się do kogoś z Was zgłosi.
    Dziękuję za odpowiedź

13. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Jeżeli stówke kosztuje nowy napęd to myśle ,że za 5 dyszek będzie można to naprawić , lecz to tylko moje przypuszczenie ... póki co nie biorę się za takie rzeczy ponieważ dopiero co kupuje sprzęt do flashingu ... (mimo to na swoim końcie mam już 3 konsolki przerobione z Dosa) . Pozdrawiam

14. hulkon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Wczytywanie...

Poleć forum