Problem z Live (kod stanu)

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Otoz mam problem 2 lata temu zakladalem 3 konta 1 na Uk 2 na US bo na PL nie mozna bylo wtedy zmienic i teraz juz tez sie nie da trzeba byloby zrobic nowe konto a mi sie za bardzo nie chce i czasami na kontach np na tym US sa darmowe weekend gold albo darmowe miesiace. No i teraz jest cos takiego jak darmowy miesiac XBOX LIVE GOODBETTER GOLD GET 1 month for free wiec naciskam jest wszystko w porzadku bezplatnie i po nacisnieciu potwierdz zakup wyswietla sie

Nie mozna pobrac informacji z rynku uslug Xbox live . Sprobuj pozniej
Kod stanu 80070057

I to nie jest jakis byle blad ze za pare minut bedzie dzialalo wszystko w porzadku od paru miesiecy sie z tym probuje uporac ale dopiero dzisiaj tu pisze.

Ma ktos pomysl jak zrobic zeby zeby bylo ok i dostal ten 1 month gratis?
 

sensuel1

Świeżak
Świeżak
Też mam ten problem jakby ktoś wiedział niech pisze [email protected] lub gg 11144647
 

recha99

Świeżak
Świeżak
Witam,

Też tak miałem, ale wyczytałem,że jak sie doda kartę płatniczą lub kredytową (nie znam sie na kartach :c) to powinno być wszystko dobrze, bo to jest w formie zakupu, ale darmowego.
 

Ralin

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie wyczytujesz to na koncie us ze jest darmowy weeekend gold albo miesiące ????????
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
temat jest juz stary ale widze ze sie troche rozwinelo wiec na koncie US tak co kilka miechow dodaja bonusy w formie darmowego 1 miesiecznego golda no i jjak recha99 napisal moze to przez to ze karty kredytowej nie mam dodanej
a nie mam karty wiec nie bede zmyslal nic bo potem bede mial przesrane przez MS :p

A gdzie wyczytujesz to na koncie us ze jest darmowy weeekend gold albo miesiące ????????
Zazwyczaj w interfejsie to na 1 stronie takie reklamy przeskakuja i pisze 1 month gold free
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Kurde, mam to samo. A nwm co mam teraz zrobić...
 

chudy456

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś tak miałem a teraz jest spoko
 

Do góry Bottom