1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tosiek19, Styczeń 17, 2010.

1. tosiek19

tosiek19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam !

Mam pewien problem. Dzisiaj kupiłem xboxa i mimo że normalnie udało mi się połączyć z siecią bez ustawiania ip to przy rejestracji w momencie po podaniu hasła wyskakuje mi informacja, że w danym momencie nie można się zalogować do usługi live, prosimy spróbować później. Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy może nikt nie może się teraz podłączyć. Mam nadzieję, że ktoś mnie oświeci

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zmień w ustawieniach konsoli kraj na inny niż Polska np. UK lub USA gdyż w Polsce nie jest dostępny LIVE i się nie połączysz . I nie rejestruj się w internecie na xbox.com

4. PlamKa

PlamKa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łęczna
    Na 100 % masz region polski , a u nas w Polsce nie ma XBL . Po prostu zmień region na Anglię ( UK ) - konfiguracja wstępna .

Wczytywanie...

Poleć forum