1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z loadingiem gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez juliancarax, Wrzesień 23, 2016.

1. juliancarax

juliancarax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Czy mogłby mi ktoś pomóc z doświadczonych userów? Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o konsole. W dniu wczorajszym kupiłem Xboxa One. Zainstalowałem Forze Motorsport 6 (płyta), Dooma, fiife i WRC z sklepu wersje demonstracyjne. Mam problem z uruchomieniem każdej gry. Mianowicie zatrzymuje się z reguły na początkowych oknach gdzie jest ekran wczytywania gry (loading lub np "kółeczko"). Mogę tylko wyłączyć konsolę. Wie ktoś czy to można naprawić?? Konsola odnowiona. Mam 12m gwarancji. Nie chciałbym wysyłać na reklamację jeśli udałoby się to jakimś "mykiem" naprawić :) Dzięki!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    wlacz konsole i jak sie zawiesi trzymaj przysisk power az sie wylaczy ok 10 sek . sprawdz czy cos pomoze

4. juliancarax

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Ale to za każdym razem bym musiał tak robić? Czy to rozwiąże problem na dłużej ;) Koło 17 będe w domu to sprawdzę.

5. BialyGTi

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jak za 1 razem nie zmieni sie to ustawienia fabryczne badz odłącz konsole od pradu na 10 min (wyciągnij wtyczkę z gniazdka)

6. bmw20

bmw20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    objawy opisane jak by było cos dyskiem(bady)próbowałes właczyc jakies inne aplikacje?

7. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak samo może mielić przy problemach z internetem.

8. juliancarax

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aplikacje działają bez zarzutu. Nawet zainstalowałem dodatkowo np youtube i jest ok. Tylko z grami mam problem. Internet jest ok. Problem mam zarówno na wifi jak i na kablu.
    Co do ustawień fabrycznych? Jest jakiś sposób oprócz tego z menu?? Wykonałem restart fabryczny dziś rano z usunięciem danych. Ale po ponownym włączeniu, miałem konfigurację ponownie (konta ustawienia itd) ale pamiętał aktualizacje, tzn te które pobierałem. Czy jest jakiś sposób na taki "prawdziwy hard reset" ?? Ale tak bym zachował gwarancję :)
    Wtyczka na 10 min? Serio taki prosty myk może pomóc??

9. BialyGTi

Polubienia:
    789
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    serio serio :p próbuj daj znac

10. juliancarax

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Niestety żadne z tych rzeczy nie pomogły. Ani wtyczka na 10 min. Ani reset konsoli z menu z usunięciem danych. Ktoś podrzucił myśl że może dysk. Kupiłem dysk Adata 320 GB 3.0, podłączyłem, sformatowałem i ustawiłem jako główny. Niestety dalej jest to samo. Wszystkie gry się zawieszają na planszy startowej lub oknie z loadingiem gier.
    Aplikacje wszystkie działają bez zarzutu. Problem tylko z grami. Poinstalowałem parę demówek ze sklepu i dalej czapka... :(
    Chociaż nie, Pacman hula :p Jedna jedyna gra.... Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły czy już mi raczej reklamacja została ??

11. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli dopiero kupiłeś konsolę i masz problemy już od pierwszego dnia to oddaj na gwarancję.Ja w takich wypadkach od razu ide do sklepu i gadam że sprzedali mi wadliwy towar i w 99% przypadkach od razu wymieniają mi na nowy.

12. juliancarax

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem wiem.
    U mnie jest problem, że kupiłem w sklepie wysyłkowym z Holandii i muszę wysyłać do nich to serwisować (konsola refurbished z 12 miesięcy gw). Nie będę miał zabawki pewnie z 14-21 dni dlatego wolałem uniknąć takiego rozwiązania. Ale dzięki wszystkim za pomoc i uwagi :)
    Wystawię zgłoszenie reklamacyjne, w poniedziałek kurier zabierze i będę czekał.

Wczytywanie...

Poleć forum