1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z logowaniem gier na webUI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suyfsiauhfoiseh, Październik 26, 2015.

1. suyfsiauhfoiseh

suyfsiauhfoiseh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć jestem nowym użytkownikiem xbox 360 Slim RGH.

Z freestyle miałem sporo problemów ciężko wszytko się pobiera z okładkami i opisami. Doczytałem się że Aurora 5b jest nowsza i wspierana. I tutaj wychodzi mój problem na WebUI nie ładują mi się gry w Aurora, Jakiego nie mam problemu w FreeStyle.

Wyskakują mi błędy:
    Error getting PlayerAchievements: 404 Not Found
    Error getting GameXML: 404 Not Found

foto w załaczniku

Przypominam się bardzo mi zależy na tym dostępnie.

PS

Jak wgrywać okładki offline do Aurora?

nikt nie pomoże??? Bardzo proszę o chociaż luźne pomysły jak rozwiązać ten problem.

Załączniki:

• aurora.png
      aurora.png
      Wielkość pliku:
      415,1 KB
      Wyświetleń:
      10
    Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 29, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum