1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z logowaniem profilu online Xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EksbokŁan, Wrzesień 4, 2015.

1. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam taki problem.
    Mam Xbox live gold, konsola automatycznie włącza się na mój profil, ale za każdym razem muszę wchodzić w swój profil na konsoli i przełączać z Pokazuj mój profil offline na Online.
    Automatycznie znajomi mnie nie widzą, bo konsola z góry ustawia mnie na offline, zamiast na online i za każdym razem muszę wchodzić w ustawienia i przełączać na Online.
    Jakiś pomysł jak to zmienić, abym zawsze był widoczny online?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    he też ostatnio zauważyłem ze tak mam, dziwne... mam tak po ostatnie aktualizacji

4. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Póki co pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych.

Wczytywanie...

Poleć forum