1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z logowaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tunsar, Listopad 22, 2013.

1. tunsar

tunsar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam proszę o pomoc ponieważ po paru miesiącach nie używania konsoli mam problem z zalogowaniem się a mianowicie tak gdy loguje się na konsoli wszystko idzie pięknie prosi mnie o podanie adresu email oraz hasła podaje te dane i za chwilkę komunikat wyskakuje : Niestety coś nie tak z twoim kontem microsoft przejdź na stronę account.live.com aby uzyskać pomoc kod błędu : 831188FE , gdy wejdę na to stronę to normalnie się loguje lecz wyskakuje komunikat Ostatnio nie logowano się z tej lokalizacji
    W celu lepszej ochrony konta musimy mieć pewność, że to rzeczywiście Ty. Jak możemy zweryfikować konto?
    biorę weryfikacje na email i jest błąd Wystąpił tymczasowy problem z usługą. Spróbuj ponownie. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, spróbuj ponownie później.
    Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj takiej metody:
    Usuń całkowicie profil z konsoli, wyczyść pamięć cache, następnie pobierz profil ponownie na konsolę, powinno zadziałać.

4. tunsar

tunsar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam dzisiaj pisze ze moje konto zostało zablokowane co mam zrobić teraz od razu mowie że nie miałem nic do czynienia z piractwem po prostu przywiozłem konsole ze sobą z angli i jak ją tu odpaliłem już nie mogę się zalogować a tam śmigałem na niej i było oki

Wczytywanie...

Poleć forum