1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z logowaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bednaros, Lipiec 18, 2009.

1. Bednaros

Bednaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam problem z zalogowaniem/odzyskaniem konta gracza w xbox live. Za każdym razem kiedy próbuje się połączyć z live albo odzyskać tag gracza pojawia się komunikat "Logowanie do usługi Xbox Live jest obecnie niedostępne. Spróbuj ponownie później". Mam ten komunikat już od ponad dwóch tygodni. Myślałem, że się naprawi sami ale teraz zaczynam się niepokoić. Wcześniej live chodził mi bez problemów, normalnie sobie grałem przez internet i wszystko cacy. Dodam, że kiedy testuje połączenie z siecią to wszystko jest w porządku, normalnie łączy się z xbox live, a mój stan połączenia jest następujący: W: 0000-0000 X: 0000-F009 Y: 20A8-48EO Z: 0000-0000 ID: FFFF-FFFF. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W szukaj wpisz "Xbox Live pomoc" albo (Xbox Live) tam będziesz miał wszystko wyjaśnione bo mogą to być różne błędy bo miałem to samo. Poszukaj...

Wczytywanie...

Poleć forum