1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z lt 2.0 i xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Furius1, Grudzień 18, 2011.

1. Furius1

Furius1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cze mam taki problemik i liczę że pomożecie mi go rozwiązać. Pod koniec listopada przerobiłem sobie konsole z ixtrime 1.6 na lt 2.0. Gościu odpalił przy mnie cod mw3 i wszystko działało. Teraz na święta chciałem w coś pograć i kolega przegrał mi parę gier. Gears of war 3 i warhamer po
    wsadzeniu do napędu nie pokazuje obrazka gry, ale pisze uruchom grę tyle ze po uruchomieniu pisze przetrzyj szmatką płytkę czy coś. Pewnie
    za szybko nagrywał i są uszkodzone, ale w przypadku Assassin creed revelations gra działa ale jak sie uruchamia pisze zaktualizuj.
    Nie wiem czy mam aktualizować bo podobno usuwa przerobke. Mam dashboard 2.013599.0
    Wszystkie starsze gry które mam działają i nie muszę używać activate.iso

Czy możliwe jest że konsolka została źle przerobiona?
    Czy po prostu kolega źle nagrał mi te płytki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpinasz przerobiona konsole do Live? jezeli tak to pewnie zaktualizowało Ci tablice i jedyny sposob na odpalenie tych gier to metoda z podmienianiem na starsze TU w grach, zreszta musisz miec do neta podpieta bo inaczej nie wołało by aktualizacji przy assasynie. Wiec wedlug mnie zaktualizowało Ci tablice poszukaj poradnika jak odpalic po cichej aktualce i jak to zrobisz to sobie pograsz na lajcie:)

4. Furius1

Furius1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie była nigdy podłączona do internetu

Okazało się że jak odłącze dysk to nie wymaga aktualizacji i normalnie mozna grac
    Konsole do przerobienia dawałem bez dysku czy to jest tego przyczyną?
    Jak teraz zaktualizuje to usunie mi przerobke?

Wczytywanie...

Poleć forum