1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z lt 2.0 i xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Furius1, Grudzień 18, 2011.

1. Furius1

Furius1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cze mam taki problemik i liczę że pomożecie mi go rozwiązać. Pod koniec listopada przerobiłem sobie konsole z ixtrime 1.6 na lt 2.0. Gościu odpalił przy mnie cod mw3 i wszystko działało. Teraz na święta chciałem w coś pograć i kolega przegrał mi parę gier. Gears of war 3 i warhamer po
    wsadzeniu do napędu nie pokazuje obrazka gry, ale pisze uruchom grę tyle ze po uruchomieniu pisze przetrzyj szmatką płytkę czy coś. Pewnie
    za szybko nagrywał i są uszkodzone, ale w przypadku Assassin creed revelations gra działa ale jak sie uruchamia pisze zaktualizuj.
    Nie wiem czy mam aktualizować bo podobno usuwa przerobke. Mam dashboard 2.013599.0
    Wszystkie starsze gry które mam działają i nie muszę używać activate.iso

Czy możliwe jest że konsolka została źle przerobiona?
    Czy po prostu kolega źle nagrał mi te płytki?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpinasz przerobiona konsole do Live? jezeli tak to pewnie zaktualizowało Ci tablice i jedyny sposob na odpalenie tych gier to metoda z podmienianiem na starsze TU w grach, zreszta musisz miec do neta podpieta bo inaczej nie wołało by aktualizacji przy assasynie. Wiec wedlug mnie zaktualizowało Ci tablice poszukaj poradnika jak odpalic po cichej aktualce i jak to zrobisz to sobie pograsz na lajcie:)

4. Furius1

Furius1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola nie była nigdy podłączona do internetu

Okazało się że jak odłącze dysk to nie wymaga aktualizacji i normalnie mozna grac
    Konsole do przerobienia dawałem bez dysku czy to jest tego przyczyną?
    Jak teraz zaktualizuje to usunie mi przerobke?

Wczytywanie...

Poleć forum