1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROBLEM Z MAGAZYNEM PAMIĘCI

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez noname170993, Marzec 8, 2016.

1. noname170993

noname170993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Kupiłem Xboxa w zestawie z FIFA 16, od niedawna nie mogę zapisywać żadnych gier, ze względu na pełny magazyn pamięci.. zalecane jest jego wyczyszczenie. Pytanie, czy jeśli grę pobrałem bezpośrednio na Xbox, czy po wyczyszczeniu pamięci nie usunie mi się cała gra? Istnieje możliwość synchronizacji z chmurą… jak to działa? Będzie można stamtąd pobrać całą grę? Wytłumaczy ktoś zasadę działania?! Jestem zielony…

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Domyślam się że chodzi o X360 z 4GB flash bo nie napisałeś... Skoro niedawno kupiłeś konsole i masz jedną grę a już masz zapełniony magazyn to musisz dokupić dysk twardy (HDD).

noname170993 lubi to.
  4. noname170993

noname170993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie mam XBOX ONE, 500GB pamięci, a zapełniona jest pamięć podręczna. Dodam, że przez jakiś czas grałem offline, ze względu na brak internetu w konsoli...i nie wiem o co chodzi.. dysk prawie pusty, bo jedna gra..

Wczytywanie...

Poleć forum