1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z map packiem MW2 X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez King Crimson pl, Wrzesień 8, 2010.

1. King Crimson pl

King Crimson pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie więc tak:

Jakiś czas temu kupiłem ostatnio powszechne na allegro konto silver z 10000pkt. MS ,między innymi kupiłem za te punkty drugi map pack MW2. Wszystko działało,że hej. Logowałem się normalnie na swoim koncie i wszystkie mapy bonusowe miałem udostepnione na swoim normalnym koncie bez potrzeby logowania się na koncie silver do którego były przypisane mapy.

Po jakimś czasie kupiłem nowa konsolę, skopiowałem konta użytkowników, map packi MW2 na pendrive i przerzuciłem na nowy dyks w nowej konsoli, wszystko skopiowało się idealnie.
    Ku mojemu zdziwieniu po włączeniu MW2 na swoim koncie GOLD wyskoczył mi napis brak jednego zestawu map, przelogowałem się na konto z mapami kliknałem download, 300MB ściągło się w 2sekundy, przelogowałem na swoje konto GOLS i wszystko smiga,ale tutaj zaczyna się problem.

Ta sama czynność ze sciaganiem map muszę wykonywac za każdym razem gdy włączam konsole lub gdy wyłączam MW2 i gram w inna grę.

Może nie jest to jakis straszny kłopot ale mnie to denrwuje i to bardzo

pomóżcie dobre ludki

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz zrobić transfer licencji żeby nie mieć takich problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum