1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ME3 na live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Reeno, Luty 23, 2013.

1. Reeno

Reeno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Wczoraj uruchomiłem ME3 na live wszystko ładnie śmigało . Niestety dziś gdy chciałem się połączyć z live , gra sprawdzała zawartość do pobrania i tak juz zostało . Teoretycznie jak wciskam Y to łączy sie z serwerami EA ale ekran nadal jest lekko przyciemniony i sprawdza zawartosc .
    Wkurza mnie to bo specjalnie kupiłem nowa gre i konto na live aby pocisnąć w tego ME a tu takie rozczarowanie . Usunołem grę i ponownie ją instaluję ale wątpie by to pomogło . Prosze o jakąś rade .

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    A przypadkiem nic nie dodałeś do kolejki pobierania z XBL. Spróbuj jeszcze przeczyścić pamięć podręczną, może coś pomoże.

4. Reeno

Reeno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety dalej to samo. Pamięć wyczyszczona gra przeinstalowana i nic .

Znalazłem coś takiego. Obadam.

If you're encountering an error that causes freezing, or for the game to become unresponsive, at the Main Menu when the "Checking Downloadable Content" message appears on Mass Effect 3 for Xbox 360, try turning on "Auto Log-In to Origin (EA)."
    To do this, follow these instructions:
    1. Exit "Mass Effect 3" and return to the Xbox Dashboard.
    2. Disconnect the console from the internet - if the console is not directly wired into the modem or router, unplug or disable the router / modem temporarily.
    3. Launch "Mass Effect 3."
    4. In the main menu, [Select Extras], [Select Options], [Select Online], [Turn on "Upload gameplay Feedback" and "Auto Log-In to Origin (EA)"]
    5. Save your settings and exit the game.
    6. Re-Connect your console to the internet.
    7. Reboot your console and launch the game.
    8. Your game should now bypass the "Checking Downloadable Content" screen.

Pomogło

Wczytywanie...

Poleć forum