1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Medal of honor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez livingfear, Październik 18, 2010.

1. livingfear

livingfear Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem z przejsciem misji co lece helikopterem i rozwalam gosci z RPG itp.
    Mianowicie dolatuje do takiego momentu gdzie strzelam do takich namiotów ukrytych w skałach,ale nie moge rozwalic tego celu który mi wskazuje na ekranie (ten biały prostokąt)zawsze pisze mission failed.Nie wiem co jest grane?.Ktoś jakoś może mi pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli pokazują ci się białe ramki musisz przytrzymać wtedy LB aż do naładowania takiego paska. Wystrzelisz wtedy rakiety samonaprowadzające i będzie po sprawie.

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Podepnę się pod temat, bo normalnie szlak mnie bierze, nie dość że gra widać na pierwszy rzut oka ma wile błędów to ja jestem w takim którego nie mogę przeskoczyć.

Mianowicie jestem w 2 planszy na cmentarzysku samolotów, oczyściłem z przeciwników już cały poligon i wchodzę do magazynu w celu dobicia reszty, troche strzałów zabitych przeciwników... łup wpada samochód z działkiem, rozwalam jego, następnie 2 innych gości na schodkach i pojawia się napis misje wykonano dostań się do wierzy.

No i tutaj zaczyna się problem, mój kompan idzie po schodkach na górę gdzie czeka już inny kompan stojący w drzwiach przez którego najpierw kompan później ja przenikamy (jak by to był zwykły duch mogący dać naboje), kompan podbiega do czerwonych drzwi i stoi, na tym koniec nie moge się nigdzie ruszyć ani grać dalej. Po któreś próbie postanowiłem pobiec szybciej od mojego kompana do magicznych czerwonych drzwi i co się okazało że mogę przez nie swobodnie przeniknąć (myśle sobie spoko nawet jak oni zostaną to ja sam wykonam morderczą misje, szkoda tylko że moje myśli pękły jak bańka mydlana w momencie wyjścia z budynku gdzie nie ma ziemi... Spadam spadam, gine i od nowa to samo i tak w kółko.

Spotkal się ktoś z tym problemem, wie ktoś co trzeba zrobić by ten koleś otworzył drzwi?

Dodam że najpierw grałem z płyty, myśląć że jak zgram gre na dysk moze to coś pomoże niestety nic z tych rzeczy.

5. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli kolesie nie otwierają drzwi podejdź i chwilę poczekaj, możliwe że sam je musisz otworzyć, albo koleś zaglądnie, wrzuci granata i dopiero wejdziecie, było tak kilka razy

6. huberciarz

huberciarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Floyd - mam to samo. Chyba ściągnę grę od nowa

Wczytywanie...

Poleć forum