1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Medal of honor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez livingfear, Październik 18, 2010.

1. livingfear

livingfear Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem z przejsciem misji co lece helikopterem i rozwalam gosci z RPG itp.
    Mianowicie dolatuje do takiego momentu gdzie strzelam do takich namiotów ukrytych w skałach,ale nie moge rozwalic tego celu który mi wskazuje na ekranie (ten biały prostokąt)zawsze pisze mission failed.Nie wiem co jest grane?.Ktoś jakoś może mi pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli pokazują ci się białe ramki musisz przytrzymać wtedy LB aż do naładowania takiego paska. Wystrzelisz wtedy rakiety samonaprowadzające i będzie po sprawie.

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Podepnę się pod temat, bo normalnie szlak mnie bierze, nie dość że gra widać na pierwszy rzut oka ma wile błędów to ja jestem w takim którego nie mogę przeskoczyć.

Mianowicie jestem w 2 planszy na cmentarzysku samolotów, oczyściłem z przeciwników już cały poligon i wchodzę do magazynu w celu dobicia reszty, troche strzałów zabitych przeciwników... łup wpada samochód z działkiem, rozwalam jego, następnie 2 innych gości na schodkach i pojawia się napis misje wykonano dostań się do wierzy.

No i tutaj zaczyna się problem, mój kompan idzie po schodkach na górę gdzie czeka już inny kompan stojący w drzwiach przez którego najpierw kompan później ja przenikamy (jak by to był zwykły duch mogący dać naboje), kompan podbiega do czerwonych drzwi i stoi, na tym koniec nie moge się nigdzie ruszyć ani grać dalej. Po któreś próbie postanowiłem pobiec szybciej od mojego kompana do magicznych czerwonych drzwi i co się okazało że mogę przez nie swobodnie przeniknąć (myśle sobie spoko nawet jak oni zostaną to ja sam wykonam morderczą misje, szkoda tylko że moje myśli pękły jak bańka mydlana w momencie wyjścia z budynku gdzie nie ma ziemi... Spadam spadam, gine i od nowa to samo i tak w kółko.

Spotkal się ktoś z tym problemem, wie ktoś co trzeba zrobić by ten koleś otworzył drzwi?

Dodam że najpierw grałem z płyty, myśląć że jak zgram gre na dysk moze to coś pomoże niestety nic z tych rzeczy.

5. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli kolesie nie otwierają drzwi podejdź i chwilę poczekaj, możliwe że sam je musisz otworzyć, albo koleś zaglądnie, wrzuci granata i dopiero wejdziecie, było tak kilka razy

6. huberciarz

huberciarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Floyd - mam to samo. Chyba ściągnę grę od nowa

Wczytywanie...

Poleć forum