1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Media code speed

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aiazer, Sierpień 16, 2013.

1. aiazer

aiazer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

otóż kupiłem nagrywarkę Lite-on Ihas124b

LITEON iHAS124-19 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3450278347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jest napisane że działa pod obie płyty tylko że ja mam Platinum CMC MAG-D03-64

Więc Posłużyłem się tym http://xboxforum.pl/ihas-241/tutori...n-one-fw-pod-wszystkie-nosniki-dvd-dl-170462/

I gdy w programie zaznaczam model swoich płytek i chcę dać save to wyskakuje mi ostrzeżenie

Warning: Using patched firmware might damage or destroy your drive and will void you warrianty.

Nie wiem co mam robić :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiesz co zrobić? Polecam użyć słownika, bądź nauczyć się języka angielskiego. ;)

"Ostrzeżenie: Używanie modyfikowanego oprogramowania może uszkodzić lub zniszczyć twój napęd oraz spowoduję utratę gwarancji"

Myślę, że teraz będziesz wiedział co zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum