1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Modern Warfare 2.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomeZ, Październik 19, 2010.

1. TomeZ

TomeZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Jestem tu nowy, i mogę czegoś nie ogarniać. Ale przejdźmy do tematu.

Ostatnio męczy mnie ciągłe włączanie pada podczas gry w MW2, bo gdy gram po sieci (a nawet w Single Player) to wyłącza mi się pad co jakąś minutę. Baterie są nowe, nawet jak kupiłem jeszcze drugie nowe i wsadziłem, to to samo. Gdy gram np. w FIFA 09, to nic się nie dzieje, jest OK. Nie wiem, co się z tym dzieje, jakieś zakłócenia. Rozważam zakup kabla do pada (taki do ładowania, i można grać w czasie ładowania), i nie wiem, czy by pomogło, więc też powiedzcie, czy warto :p

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Jeżeli to tylko tak się dzieje w jednej grze to bardzo dziwne i świadczy że coś nie tak z tą grą... Spróbuj jeszcze raz zainstalować grę na dysk. Jak to nic nie da to spróbuj z tym kablem skoro i tak rozważasz jego kupno. Pozdro

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    baterie mogą nie stykać jeżeli pad wibruje. Spróbuj rozciągnąć troche sprężynki przy bateriach. Sprawdź też czy pojemnik na baterie sie nie obrywa. W razie czego trzeba podkleić.

5. TomeZ

TomeZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grę już dawno zainstalowałem na dysku twardym, bo pewnego razu wyświetlił mi się błąd "To play this disc, put it in an Xbox 360 console." Ale to chyba taki jeden przypadkowy błąd.

@boby2pc
    Spróbuję, jak narazie nie chce mi się wstawać do Xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum