1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z monitorem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mlodypy, Wrzesień 20, 2009.

1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    witam.od wczoraj mam problem ze swoim monitorem LG W2261VP.monitor mam ponad miesiąc,kupiony nowy,wcześniej nie bylo z nim problemów.wiec tak,wczoraj nie moglem przelaczyć się z HDMI na DSUB i odwrotnie,wógole żadne przyciski nie reagowaly nawet od wl i wyl.pózniej ciagle się wyl i wl jak gralem na x;a zreszto no kompie to samo. dzisiaj tez juz mi sie wyl i nie moge wl HDMI.mam go na gware wyslać?? prosze o rady.z góry dziękuje.pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. doniak94

doniak94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no skoro przyciski ci nie reagują no to tylko Gwarancja bo samemu chyba nie zamierzasz w nim grzebać
    P.S weź mnie nie strasz niedawno kupiłem ten sam monitor ...

5. Raistpol

Raistpol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kingston, Jamaica
    a moj lg l194ws smiga od 1,5 roku jak szalony;] a co do Twojego problemu...nie ma co sie zastanawiac, slij na gwarancje poki mozesz

Wczytywanie...

Poleć forum