1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z monitorem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez onielen, Grudzień 19, 2010.

1. onielen

onielen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Siema

Kupiłem niedawno monitor Benq E2420HD i podłączyłem do xboxa kablem hdmi, jakość mam 1080p i co jakiś czas( w różnych odstępach czasowych) ekran nagle staje się czarny przez kilka sekund i powraca do gry, nie jest to problem konsoli bo przez czas gdy ekran jest czarny gra cały czas chodzi.

Wiecie może czy to wina kabla czy monitora? Jak dzwoniłem do sklepu to mówili żeby podłączyć innym kablem hdmi albo do innego monitora ale nie mam takiej możliwości.
    Wiecie czy to wina kabla czy monitora?W ostateczności kupię nowy kabel hdmi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onielen

onielen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
  4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    juz kilku forumowiczów skarżyło sie na monitory benq ,ale nie wiem
    czy na 100% w nich tkwi problem ?

musisz wziąść xboxa i u kumpla albo w sklepie z konsolami albo RTV
    poprosić o podpiecie do innego TV lub monitora i sprawdzić czy jest poprawa
    lub podpiąć na innym kablu [zazwyczaj w sklepach mają i ci udostepnią do testu]
    jak ich sprytnie podejdziesz mówiąc że chcesz sprawdzic czy dany TV działa z xboxem :p

w ten sposób wyeliminujesz czego to jest wina :xboxa ,kabla czy też monitora...
    moze w sklepie gdzie kupiłeś monitor ci sprawdza jak powiesz że cos jest nie tak
    moze to tylko wina jakichs ustawień ? a moze kabel przetarty ? musisz sam to sprawdzić
    nikt zdalnie ci tego nie sprawdzi

poszukaj tez tematów o monitorze benq na forum bo cos juz było w ten deseń

Wczytywanie...

Poleć forum