1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Mortal Kombat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CBBG, Lipiec 20, 2013.

1. CBBG

CBBG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z Mortal Kombat. Gdy dochodzę do wyboru postaci, rozpoczynam challange tower czy story mode to gra sama się zawiesza i trzeba wyłączyć konsolę - po prostu nic nie mogę wtedy zrobić. Dodam, że kupiłem grę przez MSP więc nie jest to wina płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    usun gre i pobierz jeszcze raz, jezeli nie pomaga to masz cos z dyskiem twardym konsoli nie tak

1 osoba to lubi.
  4. CBBG

CBBG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem już to dawno, próbowałem nawet wszystkie save'y przenieść na pamięć xboxową, lecz i to nie pomogło. Chyba rzeczywiście dysk jest już popsuty, bo kiedyś usunęło mi zapisy.

Czyli mam rozumieć, że powinienem kupić nowy dysk twardy, innej opcji nie ma? Dodam, że ta gra działała wcześniej bez zarzutu.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Grę możesz pobrać na pendrive odpowiednio skonfigurowany pod X360.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum