1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Most Wanted

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kesiloo, Styczeń 24, 2013.

1. kesiloo

kesiloo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem nowego most wanted na płytkę esperanzy (wiem ze podobno sa slabe, ale nie sa drogie i prawie wszystko sie bezproblemow nagrywa i śmiga). Odpalilem i zaczelo sie strasznie niemal wieczne ladowanie - po jakims czasie zrestartowalem gre i o dziwo po chwili sie wlaczyla, ale teraz podczas wyscigu lub jakiejs kraksy scina mi sie gra i nic nie mozna zrobic lub wlacza sie niekonczace ladowanie. Obrazu juz nie mam. Przepuszczony przez abx z poradnikiem i nagrany z poradnikiem pod lt3. Ma ktos pojecie o co moze chodzic? Da sie naprawić czty plyta do kosza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nic nie zrobisz bo naped nie potrafi odczytac gry z tego szmelcu, trzeba nagrywac na porzadnych plytach, Platinum tez sa tanie a jakosc nagrania jest bardzo wysoka, sprobuj zrobic obraz tej plyty i nagrac na inna plyte

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    a nagrywarka ma ile lat?

5. kesiloo

kesiloo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kilka, chyba 4 jezeli dobrze pamiętam

6. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    nagraj clonem cd jak nie rusza też to wina nagrywarki i płyty jakościowo niezbyt dobrej.

Wczytywanie...

Poleć forum