1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z muliplayerem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pluszowyxd, Maj 12, 2012.

1. pluszowyxd

pluszowyxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, a z racji panujących tu zasad piszę w tym miejscu, a nie gdzie indziej, mam nadzieje że nie będzie to offtop ;)

otóż, mam pewien problem. Gram w gears of war 1, skończyłem już całe, więc postanowiłem zagrać online ze znajomymi, tutaj jednak pojawił się problem bo gdy chce wejść na rankingowe mecze, lub takowy założyć, pojawia się następujący komunikat:

Your current gamer profile setting do not allow playing online games. To continue, all signed in gamer profiles must be allowed to play online.

Rzecz z pozoru banalna, ale niestety nie wiem jak i gdzie to ustawić, i gdyby ktoś byłby tak miły żeby wyjaśnić mi na czym polega ten problem, albo jak mogę się go pozbyć, byłbym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Musisz miec gold'a aktywnego by grać online

4. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Twój profil nie jest upoważniony do gry w multipayerze ponieważ nie wykupiłeś złotego abonamentu.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poczytaj, co daje abonament Gold: Dołącz do serwisu Xbox LIVE - Xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum