1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z multi EA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KamilBlake, Styczeń 8, 2012.

1. KamilBlake

KamilBlake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem Fife 12 na Xbox'a 360 i w singlu mogę grać normalnie, lecz gdy chcę zagrać w multiplayera, to wyskakuje komunikat o zgodzie rodzicielskej. Dostałem to na maila i robiłem po koleji, ale tam trzeba podać numer karty kredytowej. Ja nie mam karty, moi rodzicie też nie. A nie będe specjalnie jej robił bo jest zupełnie niepotrzebna. Co zrobić ?
    Treść listu:
    Szanowny rodzicu lub opiekunie,

Twój adres e-mail zostal przekazany firmie Electronic Arts w grze FIFA12 na Xbox 360 przez gracza poslugujacego sie pseudonimem (nazwa gracza) KamilBlake jako nalezacy do rodzica (lub prawnego opiekuna), który moze wyrazic zgode na zbieranie i przetwarzanie informacji niezbednych do zalozenia przez tego gracza konta w naszym systemie. Aby zalozyc swoje konto, gracz podal - oprócz Twojego adresu - takze swój adres e-mail oraz kraj i date urodzenia. Jesli wyrazasz zgode na zalozenie tego konta, gracz uzyska równiez dostep do funkcji sieciowych gry, które pozwola mu (jej) swobodnie komunikowac sie z innymi graczami podczas grania w sieci za pomoca rozmów tekstowych lub glosowych.

Electronic Arts uzywa szeregu systemów oceny wiekowej gier, aby zapewnic wyrazne oznaczenie minimalnej grupy wiekowej graczy, do których kierowane sa poszczególne produkty. Wiecej informacji na temat tych systemów oznaczania oraz w szczególnosci ocene gry FIFA 12 znajdziesz pod adresem ESRB.org (w przypadku USA) lub USK.de badz PEGI.eu (w przypadku krajów europejskich). Blizsze informacje na temat gry znajduja sie równiez na stronie Electronic Arts Deutschland - Spiele von EA für PC, PS3, Xbox 360, Wii, NDS, PS2.

Jesli nie podejmiesz zadnych dzialan, gracz wskazany na wstepie nie bedzie mógl uzyskac dostepu do funkcji sieciowych gry. Jesli chcesz, aby gracz mógl uzyskac taki dostep, kliknij odsylacz "Zgoda rodzicielska" ponizej, aby przejsc na nasza strone internetowa, gdzie potwierdzisz swoja zgode.

ZGODA RODZICIELSKA

Do sfinalizowania tego procesu niezbedne beda dane karty kredytowej. O ile samo konto sieciowe jest bezplatne, dane rodzica weryfikujemy poprzez autoryzacje karty kredytowej. Wymaga to dokonania transakcji na kwote 1 USD lub autoryzacji wstepnej, która zostanie wykazana na zestawieniu operacji na karcie jako obciazenie na kwote 1 USD. Kwota ta zostanie zwrócona na konto karty w ciagu 14 dni. Dane karty kredytowej nie beda przechowywane po zakonczeniu procesu autoryzacji.

Na stronie tej mozesz równiez odmówic wyrazenia zgody. Jesli odmówisz wyrazenia zgody lub nie wyrazisz jej w ciagu 5 (pieciu) dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomosci, dane dotyczace gracza (w tym Twój adres e-mail) zostana usuniete z naszych systemów. W przypadku wyrazenia zgody mozesz ja w kazdej chwili cofnac. W tym celu nalezy sie skontaktowac z dzialem obslugi klienta pod adresem support.ea.com.

Electronic Arts zacheca rodziców do spedzania czasu w Internecie razem z dziecmi. Zdecydowanie zalecamy poinstruowanie dzieci, aby nigdy nie podawaly w sieci bez Waszego wyraznego zezwolenia swoich prawdziwych imion i nazwisk, adresu zamieszkania czy numeru telefonu. Jednoczesnie zdajemy sobie sprawe ze szczególnej odpowiedzialnosci ciazacej na nas w odniesieniu do przechowywania i przetwarzania danych osobowych osób niepelnoletnich. Niezaleznie od obowiazujacych przepisów Electronic Arts nigdy nie ujawnia osobom trzecim zadnych danych osobowych nalezacych do osób ponizej 18 roku zycia, ani tez nie udostepnia i nie ujawnia danych osobowych w sposób inny niz opisany w naszych zasadach ochrony danych osobowych (dostepnych pod adresem privacy.ea.com ).
    Jesli podejrzewasz, ze dane osobowe Twojego dziecka przechowywane przez Electronic Arts sa nieprawidlowe lub niekompletne i chcesz je poprawic, lub jesli chcesz, abysmy usuneli dane osobowe Twojego dziecka z naszych systemów lub zaprzestali dalszego zbierania badz wykorzystywania tych danych, odwiedz strone privacyadmin.ea.com i skontaktuj sie z naszym administratorem ds. ochrony danych osobowych, który pomoze Ci w zweryfikowaniu lub aktualizacji danych osobowych Twojego dziecka, badz tez usunie je z naszych systemów.

Dziekujemy,
    ELECTRONIC ARTS

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Czego tu nie rozumiesz ? Rejestrując konto XBL najprawdopodobniej podałeś date urodzenia taką , że system widzi cię jako niepełnoletniego i dlatego nie pozwala ci grac online . To nazywa sie " kontrolą rodzicielską " i jest nie do obejścia .

4. KamilBlake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Datę urodzenia zmieniłem już żebym mógł grać w inne tytuły, ale jak mam grać w fifę ???

5. AenimaPot

AenimaPot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Też miałem ten problem. Część gier chodziła po zdjęciu blokad z filtra rodzinnego. Ale dopiero po urodzinach mogłem zrobić upgrade konta do "dorosłego". No i wszystkie blokady zniknęły.

6. KamilBlake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mam jeszcze do wykorzystania dwa profile xbox live czy jak zaloguje się na innym(pełnoletnim) to będe mógł grać multi ??

7. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Tak

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum