1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraną gra, mimo weryfikacji pojawia się bład nie można odczytać płyty

Temat na forum 'ISO' rozpoczęty przez karbon1992, Lipiec 17, 2012.

1. karbon1992

karbon1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, chodzi o grę Batman Arkham City, po nagaraniu na płytę(platinum) opcja turncate na nagrywarce ihas 124-19 rewizja C oraz próba na zwykłej laptopowej nie dały dobrego rezultatu. Gra się odpala ale na pierwszym filmiku wyskakuje bład przeczyść miękką ściereczka:( Próbowałem na 3 płytach i na każdej ten sam błąd. Przy próbie instalacji dochodzi do 49 procent i wyskakuje błąd nie można odczytać płyty. Już nie wiem co mam zrobić, płyty nagrały sie dobrze, przechodzą weryfikacje. Gry były przygotowane pod LT+ 3.0, gdyż taką mam przeróbkę

Proszę o jakieś rady

Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    płyty jakościowo mogą być winne. Spróbuj na verbatimie. I jak nie masz ihas rewizja B to nie masz co instalować bo na dysk bo i tak po 10min wywali błąd. Tylko z płyty możesz grać.

4. karbon1992

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie prawda trick z mp3 działa jak marzenie. Płyty jakościowo sa dobre.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    A to fakt ale pamietaj ,że nie działa to na dogme dirta showdown. Wypal jakaś inna płyte lub nagraj clonemcd.

6. karbon1992

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    i Forza 4 tez tak nie działa, co do clona hmm spróbuje innych płyt nie mam, dopiero jutro bede mógł spróbować z verbatimem

No i mega zastanawia mnie to dlaczego przechodzi weryfikacje w imgburn a xbox ma ewidentny problem z 2 warstwa. Z góry mowie ze to nie wina lasera bo inne gry xgd3 tez na platinum działają jak złoto

Wczytywanie...

Poleć forum