Problem z nagranie Final Fantasy 13.

tomzik87

Świeżak
Świeżak
Witam!
Już straciłem 6płyt verbatim próbując nagrać tą gre. NIewiedziałem jakim xtreme mam sflashowany napęd. I najierw wzielem autofix w abgx potem 360 wave patcher zmieniłem na wave 3 nastepnie imgburn i płyta byla czytana jako film DVD. w abgx stealth is uncertain. Raz niewiem co zamotałem z aotofixem i wypaliłem gre i poszło bez zmiany wave i włączam gre potem po wyborze profilu i storage miałem black screem. Teraz juz wiem ze mam ixtere 1.61. Czyli bez sfashowania na nizy wave moge tak? Czy poprostu bez motania moge nagrac gre bez tych abgx? Mam maca i uzywam do nagrywania 360 iso hacker ale moze przełaczyc na windowsa. Bardzo bym prosił osobe ktora rowniez ma 1.61 by po kolei napisala jak nagrala gre i czym(te abgx itd).
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Na 1.61 odpali każda niepaczowana gra . Więc nie musisz nic kombinować tylko sprawdzasz w abgx czy obraz jest poprawny i wypalasz . Programy do nagrywania : imgburn , clonecd i XBC . Zaznaczasz plik z rozszerzeniem dvd i nagrywasz .
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
a odpaliles patcha do poprawienia iso 1 i 2 ?
 

Vergil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
do tego tematu jeszcze dodam : sciagnałem ostatnio FF13 przez przeklej od allstar . i powiem wam ze nigdy nie bylem taki wsciekły . 20 gb sciagania na marne !!! obraz jest popsuty
 

tomzik87

Świeżak
Świeżak
Ściagnełem inny releasy i mam tak Video partition does not match known data (could be corrupt or a new wave not seen before) poza tym stealth uncertain. Nagrywałem w imgburn i na macu w osx360 i lipa nawet nie wczytuje tylko mam "otworz napęd". Co z tym zrobić
 

elosiema

Banned
do tego tematu jeszcze dodam : sciagnałem ostatnio FF13 przez przeklej od allstar . i powiem wam ze nigdy nie bylem taki wsciekły . 20 gb sciagania na marne !!! obraz jest popsuty
Tak to już jest,chcesz sciągać bez limitów(premium) a później okazuje się że błąd crc w każdym parcie.Jednak rapid nadal pozostaje "górą"
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Spróbuj naprawić obraz gry tym fixem :
przeklej.pl - final fantasy xiii x360 fix allstars .rar. Wrzucaj i ściągaj filmy, muzykę, obrazki i inne pliki z przeklej.pl

A dokładniej DVD 1 i 2 gdyż 3 nie trzeba . Jeśli nasz ixtreme 1.6 lub niżej musisz spaczować obraz do odpowiedniego wave .

Ja nagrywałem również wersję od Allstars z zastosowaniem fixa i bez i obie wersje działają bez problemu na ixtreme 1.61 , na innych nie wiem .
 

tomzik87

Świeżak
Świeżak
Niestety sie nie udało. Ściągnełem dvd1 tylko ale fix edytowałem tylko do dvd1 wiec ok. ale nie poszło. MOżesz napisać chociaż na priv gdzie dobra wersje ściagnełeś?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Xbox360 DVD Game Downloads - XBOX360 ISO

co do wstawki to nie pamiętam która to była dokładnie .
 

tomzik87

Świeżak
Świeżak
Niebyło tego błedu video partition itd w abgx?
 

tomzik87

Świeżak
Świeżak
ściągnełem z 3 innych źródeł i ten sam błąd. NIemoge fixa odpalić" Nazwa applyPPF3" nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnetrzne itd
 

Do góry Bottom