1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem gier XGD3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matuszz, Październik 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Matuszz

Matuszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Witam serdecznie,
    Otóż przechodząc odrazu do sedna: Mam Slima z LT 3.0 do tego zakupioną nagrywarke iHas 122-18B z wgranym przez sklep odpowiednim FW. Problem polega na tym, że gry XGD2 nagrywają się bez najmniejszych problemów, natomiast przy nagrywaniu XGD3(wszystko na podstawie poradnika) nagrywanie zacina się. Tzn prędkość nagrywania wg img Burna spada do 0, czasami zdarza się to przy rozpoczęciu nagrywania na Layer1 czyli jak mniemam drugiej warstwie a czasami np po 8% nagrywania. Macie jakieś pomysły czym to może być spowodowane?

Pozdrawiam

^Up, naprawde nikt nie wie co mógłbym zrobić? :sorrow:

Nie pisz post pod postem//Laki88

Sory Laki88 chciałem odświeżyć nie dodając posta ale nie wiedziałem dokładnie jak a nie chciałem skasować wątku przypadkiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakie płyty i na pewno wszystko ustawione tak jak powinno być? Zobacz poradnik w mojej sygnaturce.

4. Matuszz

Matuszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Gruby robiłem wszystko według dokładniejszych poradników ;) A płytki to Verbatimy x8, dlatego też pisze żeby za dużo nie kombinować bo straciłem już conajmniej 5-6 dyszek na niewypalonych płytach, szkoda mi kasy na technike prób i błędów.

5. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    mam nadzieję że te płytki wypalałeś x4 ?
    Ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz wgrał firmware do niej dostosowane do odpowiedniej płytki.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum