problem z nagraniem gier

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
Witam, pisze w sprawie znajomego który ma problem z nagraniem gier. Jako ze probowałem mu pomoc i wytłumaczyc na gg bo osobiscie nie moge z racji odległosci sprobowac , nic to nie dało i nie wiem gdzie tkwi problem. Kupił on konsole z extrime 1.4 ( tak mu mowił sprzedawca) dał mu troche gier i chodza bez problemu. Sciągnął sam alan wake, forze 3 i rdr. Powiedziałem mu zeby spatchował te gry programem 3rd.wave.patch. Zrobił tak i wkłada wyswietla mu sie okienko z grą, jak klika zagraj to wyskakuj komunikat przetrzyj płytke szmatką, na dysk tez nie idzie wrzucic. Nagrywał na róznych płytach. Gdzie tkwi problem? Inne gry działają wiec chyba laser w konsoli działa? ja mam extrime 1.5 ale na 1.4 tak samo sie chyba nagrywa gry? mozliwe ze to wina nagrywarki w komputerze?
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Na to by wychodziło, że coś z nagrywarką / płytami.

Na jakich płytach nagrywa?
Jaką ma nagrywarkę? (laptop czy pc?)
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
tez mi sie wydaje ze to wina nagrywarki, myslalem tez zeby przeczyscic laser w xbox ale skoro inne gry które nagrał sprzedawca chodzą normalnie to nie wiem czy jest sens rozkrecac?
nagrywał na 3 rodzajach płyt, ma nagrywarke lg w pc
jeszcze raz dopytam dla pewnosci gry na extrime 1.4 nagrywa sie tak jak na extrime 1.5?
mozliwe ze on ma inną przerobke i zle nagrywa te gry? ale czy wtedy wogole pokazała by mu sie ikonka z logo gry i napis zagraj w gre?
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hej, witam.(hej regeman!)
tak sie składa, że to ja jestem tym osłem, który nie mógl sobie poradzić z tym problemem. :D
po wywaleniu kilkunastu już w sumie płytek, przypomniałem sobie, że w starym kompie mam jakąś nagrywarkę(LG GSA H10N).
przełożyłem ją do swojego kompa, i nagrałem ac:brotherhood.
i działa! :)
wariantów już przerobiłem mnówstwo, przepuszczając przez abgx, lub nie. paczując, lub nie.
na starej nagrywarce konsola niby rozpoznawała grę, ale albo info o ściereczce :D miałem, albo się dramatycznie krzaczyła i zwieszała, podczas intra.
teraz nagrałem na płytce Esperanza, i ac:brotherhood śmiga.
btw, konsola jest z 2006 roku, dash mam najnowsza wersję chyba, tę z kinektem, extreme chyba 1.4, napęd toshiba samsung.
wiem, bo już z tego wszystkiego rozbierałem xboxa, i laser czyściłem. :D

ps. z regemanem kontakt złapałem na innym forum(zdziadziało już), więc tutaj chciałem powiedzieć jedno.
regeman to wyjątkowo dobra, i życzliwa dusza :D
bezinteresownie, cierpliwie, i z sensem pomagał mi przez kilka dni, poradzić sobie z moim debilnym problemem.
gdyby nie on, wciąż byłbym w ciemnej d*pie.
tą drogą chciałem mu podziękować. macie tu na forum porządnych userów. :D
poza tym, niech ten post będzie moim pierwszym, i ostatnim w dziale z problemami. :D
 

Do góry Bottom