1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem gry IMGBURN pomocy (prosze o usuniecie juz wypalilem)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez daniel8b, Wrzesień 20, 2008.

1. daniel8b

daniel8b Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozeci mi napisac jak nagrac gre w imgburnie bo gdy robie bo swojemu to mi wyskakuje
    Mozecie mi wszystko po kolei napisac co ma i jak najlepiej zeby byly screeny za pomoac bede bardzo wdzieczny jak by co to nagrywarka samsunga sh 2003N WIEM ZE OBSLUGUJE DL i plyty verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Problem z nagraniem gry IMGBURN pomocy (prosze o usuniecie juz wypalilem)

jesli masz od kogos gre na plycie i chcesz ja przegrac to najlepiej w cloneCD bo odrazu robi plik DVD jak robisz obraz na dysku..w alcoholu jak robilem to nigdy nie bylo pliku dvd i mialem problem..w clonecd jest najlepiej...wsadzasz plytke z gra..odpalasz clone cd..dajesz opcje odczyt cd i zapis jako plik z obrazem......jak juz zapisze obraz ..wsadzasz czysta plytje..(najlepiej verbatim) dajesz opcje nagrywanie pliku z obrazem...tam wybierasz folder do ktorego zapisales obraz..zaznaczasz tylko plik DVD ..ustawiasz predkosc nagrywania 2.4 i zapisujesz..wszystko bedzie smigac,,,jak sie uczylem na innych programach to spalilem plyt za 45 zl..a odkad robie w cloncd to nagralem 15 gierek.... pozniej mialem problem jak nie bylo pliku dvd gdy np sciagalem gre z emule..ale kumpel mi pomagal i juz wiem jak tworzyc plik dvd..(tekstowy)

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Z czego nagrywasz z .ISO czy z .DVD ??

monkey222 twoim problemem nie były programy tylko to, ze nagrywałeś gry z iso, a nie z dvd. imho imhburn jest najlepszy do nagrywania gier na x360

5. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

program tez ma znaczenie...wczesniej jak bralem gry od kumpla to robilem obraz w alcoholu i on nie robil pliku dvd ..a cloneCD odrazu przy robieniu obrazu tworzy plik DVD....

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

heh, CloneCD nie jest potrzebny aby wykonac plik .dvd do obrazu gry. Można go zrobić w notatniku lub w XDVDMulleter.

Jak se ustawisz layerbreak w imgburn na stałe "1913760" to nawet plik .dvd nie jest potrzebny do nagrania działającej kopii gry.

Wczytywanie...

Poleć forum