1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem gry NHL 11

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patraul19, Luty 3, 2011.

1. Patraul19

Patraul19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam Wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Jestem tu nowy, ale oczywiście zapoznałem się z regulaminem i postaram się go przestrzegać. Temat umieściłem w tym dziale, ponieważ (jako świeżak) nie mam uprawnień do umieszczania go w innym miejscu.
    Teraz przechodząc do problemu:
    Otóż jako nowy posiadacz Xboxa ściągnąłem 3 gierki: NHL 11, NFL 11 (wersje NTSC) oraz GTA IV (wersja Pal). W każdej z gierek mam 2 pliki: iso oraz dvd. Po przeleceniu wszystkich gierek w programie abgx nie wykryłem żadnych błędów, więc zacząłem nagrywać. Pierwsze poszło GTA IV, nagrane, działa bez zarzutu. Na drugi ogień poszedł NHL 11. Niestety gierka ma wave 6, a mój klocek obsługuje tylko (o ile mi wiadomo) 2 i 3. Tak więc spatchowałem gierkę na wave 2. Niestety po włożeniu do konsoli wyskakuje tylko "Otwórz DVD", a następnie że jeśli chcę odpalić grę, to muszę włożyć płytkę w kilku (kilkunastu) językach. I tutaj się pojawia problem. Nie wiem, co może być tego przyczyną. Dodam, że płytki nagrywałem z prędkością 2,4 (Verbatim DL). Może ktoś spotkał się już z takim problemem i byłby w stanie mi pomóc. Byłbym bardzo wdzięczny. :D Aha, niestety nie wiem jaką przeróbkę ma moja konsola, mam kilka gierek takich jak: Spider-man: Web of Shadows (wave 3), GTA IV (wave 2), Lego Harry Poter (bodajże wave 3 bądź 2) oraz Forza Motorsport (nie pamietam która część :p - wave 3). Wszystkie te gierki działają bez zarzutu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gry NTSC nie dzialaja na europejskich konsolach, a taka masz.

4. Patraul19

Patraul19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Dzięki kolego. Właśnie pobieram wersję PAL. Miejmy nadzieję, że będzie ok.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jedna uwaga:
    1. to ze masz wersje ntsc nie znaczy ze nie jest ona przy okazji region free -przelec ja abgxem i tam bedzie pisac czy jest region free czy nie
    2. spaczowales na wave 2 a twoj ixtreme obsługuje wave 3 wiec i tak nie bedzie działac nawet jak by bylo PAL

paczujemy zawsze do najwyzszego wave jaki obsługuje dany ixtreme

Wczytywanie...

Poleć forum