Problem z nagraniem gry xgd3

grzegorczyk9

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z nagraniem gry skyrim legendary edition strange dysk 1. Podczas finalizowania dysku zacina się na 0% i po dłuższej chwili skacze do 95% lecz potem wyskakuje błąd i próbuje znowu od zera. W pliku iso znajduje się plik readme dotyczący udf. Gdy wkładam płyte do xboxa to wyskakuje otwórz płyte. Proszę o pomoc
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaka nagrywarka? Jakie płyty? Jakim sposobem nagrywasz? Wróżki chyba na forum nie ma(?)
 

grzegorczyk9

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka to TSSTcorp SH-S162L, płyty to esperanza gra nagrywana była metodą z tego forum
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne wina płyty. Najlepiej zaopatrz się w Verbatimy bo z innymi płytami moze różnie bywać

Wysłane z telefonu
 

grzegorczyk9

Użytkownik
Użytkownik
To raczej nie wina płyty bo nagrywałem dwie i nie miałem z nimi nigdy problemu
 

loot2012

Banned
Użytkownik
Nagrywanie gier xgd3 zwykła nagrywarką i tym bardziej na takich płytach jak esperanza to naprawdę wielka loteria. Nie dość że oszczędzasz po 200zł za grę to jeszcze ci szkoda 5 zł wydać na płytę ?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
po próbach z wyrzuceniem do kosza dziesiątek płyt typu/jakości Esperanza i no name(dla x360) przejdzie każdemu niedowiarkowi że to nie wina płyty , dla przypomnienia najlepiej płyty Verbatim DVD DL+R 8.5 GB z Singapuru mkm-03 (ostatecznie nie z Singapuru) + odpowiednia nagrywarka z serii ihas(inna kompatybilna)+ sprawdzone ustawienia nagrywarki i nieobciążony procesami/zadaniami komp(zwolnienie max zasobów pamięci i CPU)
 

Do góry Bottom