1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marian19901, Maj 31, 2013.

1. marian19901

marian19901 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam ixtreme 2.0 i naped hitachi .
    Nagralem gre ale blad mi wyskoczyl .... a wiec od poczatku :
    1. wrzucilem gre fight night abgx2 na abgx360 tu screen :
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - ab6f31512d669.jpg
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9df73134ad0d1.jpg
    2.Zaczołem nagrywac gre imgburnem płyty które zuzylem to : verbatim i tdk i nic z tego ....
    Zapis na plycie dolatuje do konca az pozniej wyskakuje blad :

"this is to be expected on laptop style slimline drives"

na pccie tez nagrywalem tez wyskakuje blad przy koncie ... jedynie czego nie umie ustawic to booktype na naped hitachi wyskakuje unknown command ... .
    Nagrywarka moja to : LG GT30N
    Dla informacji tak nagrywam od pliku dvd zeby nie bylo niedomowien ;/ innych gier nie probowalem bo na boksie mi tylko zalezy

2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w booktype ustawia się jaką nagrywarką/napędem nagrywasz płytę a nie jaki napęd masz w xboxie :hopelessness:

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To mu nic nie da...
    LT 2.0 z Hitachi nie obsługuje płyt turncate.
    Kolego musisz nagrywać na nagrywarce IHAS.

Wczytywanie...

Poleć forum