problem z nagraniem gry

Rafał Gliniecki

Świeżak
Świeżak
witam, nagralem gre, gra sie wlacza lecz po kilku sec wyskakuje ze mam przetrzec plytke szmatka itp, czy to jest wina zle nagranej plyty czy plytek o slabej jakosci, jak sprawdzalem plik iso, nie bylo zadnych bledow wszystko na zielono prosze o szybka odpowiedz;)
 

Rechu

Użytkownik
Użytkownik

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
polecam zaczynać nagrywanie od verbatimów - są to płyt potencjalnie najłatwiejsze w obsłudze, później jak opanujesz nagrywanie można skoczyć na jakieś tańsze i szukać taniej marki która da się wypalić u siebie na sprzęcie. Mi osobiście na starym lapku siadły po verbach platiniumy a później to już był ihas:)
 

Rafał Gliniecki

Świeżak
Świeżak
tak nagrywalem zgodnie z instrukcja, plyty, najtansze z carefoura, zadnych innych nie znalazlem
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnie kiepska płyta.. kup Verbatimy - jeżeli piracisz i nie wydajesz pieniędzy na oryginalne gry to chociaż zainwestuj w dobre płyty do wypalania..
 

loot2012

Banned
Użytkownik
Co do mojego przypadku to ja kupowałem parę innych płyt przed verbatim i tylko na nich wypaliłem grę do końca lecz gdy wrzucam ją do xboxa praktycznie jej nie czyta coś tam zakręci raz tylko gra się odpalila wydaję mi się że laser siada, ponieważ gry nagrane ihasem już nie czyta za 1 razem tak jak kiedyś. Jak myślicie ? Co do nagrywania nagraj na verbatimach i daj odpowiedź

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom