1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Nagraniem gry !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jas3k, Październik 24, 2010.

1. jas3k

jas3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,sciagnelem gre Naruto Ultimate ninja storm 2 i zaczelem nagrywac za pomoca programu ImgBurn lecz zrobilem to na szybko i najprawdopodobniej zrobilem cos nie tak , bo gdy wkladam gre do napedu odpala mi się jako format filmu bo tak mi ją odczytuje xbox, płyta jest w RW ale nie mogę jej wyczyscic nie wiem czemu i teraz czy moge zmienic jakos ten format na prawidlowy na juz gotowej plycie ? czy muszę kupowac nową ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    To że masz na DLce masz napisane RW to nie znaczy że płyta jest do kilku krotnego użytku. Jeśli chcesz nagrać grę to na nową płytę.

4. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kiedyś jak było RW to zawsze 700mb i wszystko cacy. Teraz na każdej praktycznie płytce jest teoretyczna możliwość kilkukrotnego zapisu danych. Formatu już nie zmienisz, musisz kupić nową. Możliwy jest też błąd w wypalaniu, co też się zdarza; ) Poczytaj o tych RW, z jakich firm najbardziej opłaca się kupować płyty. I jeszcze chciałem dodać, że nie opłaca się na tym oszczędzać, płyty za marny grosz z kolorowymi podkładami wzbudzającymi zachwyt często okazują się zwykłym picem na wodę, które działają parę tygodni :) Kupuj sprawdzone marki, np. Sony, czy Verbatim ; )

5. jas3k

jas3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siem pomozcie mi bo mnie juz szlag trafia ! poszły sie je*ać juz 4 płyty za 8 zł ! nie wiem czemu wszystko robiłem juz chyba z 4 poradnikami ! i dalej gdy włączam xboxa wkładam płyte odpala się wielki napis XBOX360 i funkcje dla filmów wiem że nagrywarka może nagrywac te gry bo kiedy chyba z rok temu nagrywalem i to za pierwszym razem :/ o to co sie pokazuje w ustawieniach[​IMG] czy to moze miec cos z tym wspolnego ? czy może ja robie coś źle , a może to coś ze wstawką? BŁAGAM O POMOC !!!

6. jas3k

jas3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy moze mam zmienic format jakąs inna aplikacja ? plis odezwijcie sie

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia: