1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem i odczytem gier XD3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukas88, Listopad 20, 2011.

1. lukas88

lukas88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich pierwszy raz jestem na forum kilka dni temu przerobiłem w serwisie konsole lt 2.0 i nagrywałem nowe gry przy pomocy poradnika nowy assasin creed nagral mi sie poprawnie za 3razem batman ac nagrał mi sie dobrze z możliwością instalacji na hdd konsoli,ale batelffield 3 Gow3 i inne nowe gry juz nie pisze przeczyść płytkę szmatka używam imgburna najnowszego i teraz nie wiem czy mam skopana nagrywarke w kompie czy laser szwankuje w xboxie czy zle nagrywam ,czytalem ze clone cd jest dobry do nagrywania nowych gier ale gdy chce nagrać clonem to tacka z plyta sie sama wysuwa dodam ze odinstalowałem img burna by miec pewność ze oba programy sie nie gryza i problem pojawia sie nadal moj model nagrywarki HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10A (dobrze podałem?) pytanie do was drodzy forumowicze jak poprawnie nagrać gre clonem cd czy każda płyta da sie nagrać clonem pomocy z gory dzieki i pozdrawiam aha dodam ze nagrywam na omedze

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    zmien płyty na verbatim ale podejrzewam że nagrywarka do wymiany

4. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    Mam pytanie czy konsole masz podłączoną do neta, bo jeśli tak to xbox prawdopodobnie zaktualizował się, a ty nawet o tym nie wiedziałeś. Nie pójdą ci żadne nowe gry już a te stare będą działały normalnie. Ostatnio Microsoft wypuścił " cichą przeróbkę" strasznie denerwująca bestia, ja osobiście też to złapałem .. Ale jest na to pewny sposób:
    http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/...gd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975-4.html

5. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wywala błąd ze szmatką to najprawdopodobniej nagrywarka. Polecam LiteOn ihas xxx-xx B. Za pomocą niej wypalisz gry z XGD3 1:1. Na innych nagrywarkach nie jest to możliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum