1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem kilku gier (EA SPORTS MMA, UFC 2010)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darekj7, Listopad 16, 2010.

1. darekj7

darekj7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!

Potrzebuję małej pomocy. Problem jest związany z nagrywaniem gier, ale nie chcę zaczynać nowego tematu więc napiszę w tym.

Sprawa wygląda następująco. Mam xboxa360 od kolegi, nie wiem jakiego ma ixtrema i kiedy była przerabiana. Ale nagrałem Pro Evo 2010 według poradnika z tej strony Jak nagrywać gry na Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video tyle, że zamiast nagrać CLONE CD nagrałem imgburnem i działa ona bez zarzutu. Nie nagrywałem CLONem bo, nie było opcji by nagrać grę, tylko samo DVD.
    Nagrałem kolejną grę (EA SPORTS MMA) i jak wkładam do konsoli to pokazuje mi się "Odtwórz DVD". Nagrałem jeszcze raz tak samo i niestety pokazuje się znowu "Odtwórz DVD".
    Nagrywam na płytach Verbatim DVD +R DL prędkością x2.

Trochę jeszcze poczytałem i tak. Tą grę, którą nagrywałem przerobiłem do WAVE 3, bo miała 4 programem 360 Waves Patcher 1.2.2. Jak ją wkładam do konsoli, to wychodzi mi "Zagraj w grę", ale jak chcę ją odpalić, to wyskakuje mi komunikat żeby zaktualizować konsolę.
    Nagrałem drugą grę, którą przerobiłem do WAVE 2 i też nie odpala się. Wychodzi jakiś komunikat w kilku językach i chcę odtwarzać tą płytkę, jak normalny film.
    Sprawdzałem obie gry i mają WAVE 4.

Macie może pomysł co robię nie tak? Już złapałem straszną załamkę
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. darekj7

darekj7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzieś na forum czytałem, że po wgraniu tego NXE piraty nie będą chodzić. To jak to w końcu jest z tym?

5. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie lepiej zaktualizować sobie ixtreme lt do najnowszej wersji koszt 50 do 100 zł i bez zbędnych przeróbek z tymi wave .

6. darekj7

darekj7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najpierw spróbowałbym zaktualizować tego dasha, tylko niech mi ktoś powie jak wtedy jest z tymi piratami. Działają później, czy nie?

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  8. darekj7

darekj7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic się nie stanie, czyli i tak te gry o których mowa nie będą działały? Czy konsola dalej będzie czytała piraty?

9. darekj7

darekj7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem aktualizację. Piraty chodzą. MMA mi poszło więc nie jest źle:)
    Dzięki wszystkim za pomoc!!

Wczytywanie...

Poleć forum