1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem Mass Effect 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kedziore800, Kwiecień 4, 2012.

1. kedziore800

kedziore800 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WarszaWA
    Cześć
    Mam takie oto pliki jak to nagrać?
    Może inaczej, czym to mam nagrać? Ktoś mi mówił XBC360 tylko kompletnie nie wiem jak. Próbowałem ale nie mogłem tego zrobić.
    Od razu mówię, że zwykłe nagranie nie działa. Płyta nieobsługiwana. Dodam że otworzyłem ten obraz .iso tak z ciekawości. Jak wypakowałem te pliki na pulpit zajmowały tylko 50mb. A obraz 8gb. Nie mam pojęcia o co biega... Jak ktoś wie jak to zrobić to niech pomoże! ;)

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    dział iso, artykuły.

Wczytywanie...