1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem Max Payna na lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MeAgainsTheWorld, Lipiec 26, 2012.

1. MeAgainsTheWorld

MeAgainsTheWorld Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ściagnełem Max Payna 3 i nie potrafie jej uruchomic ciągle wywala że gra nie jest obsługiwana lub że mam wytrzeć mokra sciereczka. Przepuszczałem przez abgx 1.06 i na koncu werfikacji pojawił się żółty napis game datawas verfified but stealth wasnt verfication failed, nagrałem to pomimo tego napisu imgburnem z opcja truncate verbatinem... Gra nie działa to wybrałem opcje na level 3 żeby na abgx było wszystko na zielono i wypaliłem kolejną płyte efekt był ten sam albo gra nie jest obsługiwana lub jest tylko czarny obraz. Jak mam wypalić prawidłowo POMOCY! Pisałem kilka razy zaś pokazywaliście mi poradnik jak wypalać pod lt 3.0, wypałam płyty zgodnie z tym poradnikiem uwierzcie mi :)

PS: Sciagam aktualizacje z płyty z Maxa, mam xboxa premium z LT 3.0 z dashem ...719

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Tez mam ten sam problem. Jaką wersje nagrywałeś? XPG czy IMars?

4. MeAgainsTheWorld

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Pobieram teraz Imarsa. Z XPG mam ten sam błąd przy sprawdzaniu przez abgx.

6. MeAgainsTheWorld

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak pobierzesz i wypalisz powiedz jak sytuacja wyglada na abgx i co ważniejsze czy gra działa :]

7. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    czym nagrywacie panowie zwykla nagrywarka czy ihas jesli zwykla to trick mp3

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dzisiaj nagrałem wersje XPG i wszystko działa jak należy, nagrywane Ihas ..

Wczytywanie...

Poleć forum