1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem obrazu GTA IV na płytkę 8,5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 5z4man, Październik 9, 2013.

1. 5z4man

5z4man Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam problem tego rodzaju, że gdy nagrywam obraz (*iso) na płytkę Esperanza DOUBLE LAYER 8,5

1 ogólnie ABGX360 sprawdził obraz i niby wszystko w porządku zrzut :
    http://imageshack.com/scaled/large/837/h8lo.png

Jednak przy nagrywaniu wystąpił problem już pod koniec.
    http://imageshack.com/scaled/large/593/e4z4.png

tutaj log z ImgBurn

ImgBurn.log - Speedy Share - upload your files here

Spróbowałem włożyć tę płytę do napędu 360'tki ale nie odczytała nic, mogłem tylko otworzyć napęd... (NAGRYWANA Z PRĘDKOŚCIA 2,4x) i do tego nagyrwania użyłem obrazu który nie był w (...\AppData\Roaming\abgx360\StealthFiles) więc obraz nagrywany na płytkę nie był sprawdzany w abgx jednak to ten sam.

Po paru godzinach pomyślałem a co tam zaryzykuje najwyżej kolejna płytka pójdzie na odstrzał... włożyłem kolejną płytę (ta sama, ale kolejna) Jednak tym razem wybrałem prędkość nagrywania 4x a do tego wybrałem też obraz z folderu abgx (podany wyżej) wówczas nagrała się płytka... 30 minut to zajęło, kolejne 60 minut był proces finalizowania, ostatecznie płyta ZOSTAŁA WYPALONA, LECZ NIE ZAMKNIĘTA. Spróbowałem włożyć tę płytę do napędu... DZIAŁA! jednak po paru swobodnych przejażdżkach po mieście oraz wykonaniu paru misji niestety tylko do "CRIMES AND PUNISHMENT" jakoś tak misja u Romana ale to mniejsza o to. PO TEJ misji gra się wyłączyła. Nie mogę teraz już uruchomić tej płyty (spekluje że gdybym usunął zapis gry z xboxa to mógłbym grać od nowa) jednak chodzi o to abym mógł grać do końca fabuły... a nie marne ~3-4% gry. Podczas gry właśnie gdy płyta przestała działać właściwie pokazał się komunikat, że mam przeczyścić płytę miękką ściereczką oraz punkt drugi uruchomić ponownie konsole- zrobiłem to ale bez skutku. Co mogę zrobić? Proszę o jasne i klarowne odpowiedzi.

P.S.

nagrywarka:
    Optiarc DVD RW AD-7560S (ATA)

Pozdrawiam
    Szaman.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kup ihas 124b jasne i klarowne. Nie nagrywa dobrze to i tez nie działa poprawnie

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. gumowaty

gumowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: