1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagraniem obrazu na płytę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez d4mian, Grudzień 3, 2013.

1. d4mian

d4mian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem nowy w tym temacie i Xboxa mam od wczoraj. Chce nagrać grę na płytę,nagrywarka ts-l633j, Lt 2.0. Robię wszystko z tutoriala, ale wyskakuje coś takiego

Próbowałem wgrać nowe firmware nagrywarki ale wywala błąd Can't find suitable driver for F/W
    Co mogę zrobić?

EDIT:

Dałem Tak nagrało płyte ale nie przeszło weryfikacji. Nie wyskoczyło też okienko z Truncat czy powinno?

Alert Nie pisz post pod postem, użyj opcji EDYTUJ - #Jabar

EDIT2:

Zainstalowałem starszą wersje ImageBurn 2.5.6.0, tu wypaliłem dobrze nie było dziwnych komunikatów, przeszło weryfikacje, ale w konsoli gra nie działa. Wyskakuje coś tam o braku aktualizacji

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ponieważ obraz gry ma więcej niż 7,45. Tak płyta ma te 8,5GB ale te 8,5GB będziesz miał tylko w IHAS a nie w jakiejś innej nagrywarce. Musisz albo kupić ihasa albo nagrać jakiś inny obraz tej gry (choć wątpię bo raczej rozmiar będzie taki sam).

EDIT:
    Jak wyskakuje brak aktualizacji to zaktualizuj (tylko nie bierz tej aktualizacji z płyty bo istnieje ryzyko usunięcia przeróbki).

4. d4mian

d4mian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co do braku aktualizacji. Jakiego posiadasz dasha w konsoli?

Sprawdzasz tak: Ustawienia > System > Dane systemowe i będziesz miał np. 2.0.16537.0.

Jeżeli masz dasha wyższego niż 2.0.13146.0 to aktualizacja nie usunie przeróbki, lecz nie aktualizuj z płyty tylko pobierz stąd:
    http://xbox.com/system-update-usb
    Wrzuć na pendrive, podłącz do konsoli i zaktualizuj.

6. d4mian

d4mian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    2.0.12611.0
    Gdzieś na forum znalazłem informacje że stracę przeróbkę poniżej którejś tam wersji, no i zdaje się że mam niższą.

Edit:

Jeśli zaktualizuje to tak jak bym nigdy nie miał przerobionej konsoli i będę mógł grać w oryginały bez groźby bana?
    Więc mam wybór zaktualizować i grać w oryginały lub pozostać przy starym i grać tylko w starsze gry?

Wczytywanie...

Poleć forum